اخبار
24 بهمن 1397

به‌منظور آشنایی با فعالیت‌های پارک فناوری پردیس در زیست‌بوم کارآفرینی و استارت‌آپی کشور، کارخانه نوآوری آزادی روز 24 بهمن‌ماه میزبان استاندار و رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل بود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مهندس اکبر بهنام‌جو؛ استاندار اردبیل به همراه دکتر حبیب ابراهیم پور؛ رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل از کارخانه نوآوری آزادی بازدید کردند. این بازدید باهدف آشنایی با عملکرد و فعالیت‌های پارک فناوری پردیس در زیست‌بوم کارآفرینی و استارت‌آپی کشور و نقش کارخانه نوآوری آزادی در آن صورت گرفت و ضمن آشنایی اجمالی ایشان با فعالیت‌های در دست انجام پارک و معاونت علمی در این خصوص، در جریان پیشرفت عملیات بازسازی کارخانه نیز قرار گرفتند. آشنایی و تعامل با برخی تیم‌های مستقر در فضای کاری اشتراکی زاویه و همچنین شتابدهنده سلامت الکترونیک کارا، بخش دیگری از این بازدید را به خود اختصاص داد.

شایان‌ذکر است کارخانه نوآوری آزادی به‌عنوان اولین شعبه پارک فناوری پردیس فعالیت خود را از سال جاری آغاز نموده و قرار است با افتتاح رسمی آن تا پایان سال، ارکان و عناصر اکوسیستم کارآفرینی کشور ازجمله شتابدهنده‌ها، سرمایه‌گذاران، صندوق‌ها و سرمایه‌گذاران جسورانه به همراه فضاهای کاری اشتراکی در کنار هم فعالیت نماید که فضای بسیار مناسبی برای رشد و توسعه استارت‌آپها خواهد بود.


  • بازدیدکنندگان: 444
  • (رتبه بندی جاری 3.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 2
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ