اخبار
15 شهریور 1394
رئیس و اعضاي باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامي رودهن روز سه‌شنبه 10 شهريورماه 94 از پارك فناوري پرديس بازديد كردند

رئیس و اعضا باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامي رودهن روز سه‌شنبه 10 شهريورماه 94 در بازدید از پارک فناوری پردیس با فعالیتهای شرکتهای دانش محور عضو آشنا شده و در جريان فرایند عضویت شرکتهای متقاضی و مدل بومی تجاریسازی در پارک فناوری پردیس قرار گرفتند.

به‌گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، در این بازدید دانشگاهی که مسئولین دانشگاه به همراه تعدادی از اعضاي باشگاه پژوهشگران جوان این دانشگاه حضور داشتند، نحوه تعامل دانشجویان و فارغالتحصیلان با پارک فناوری پردیس و حمایت از فعالیتهای دانشجویان در قالب کارآموزی و انجام پایاننامههای دانشگاهی به اطلاع ایشان رسید.

معرفی سامانه صدف (صنعت، دانشگاه و فناوری) از دیگرموارد مورد اهمیت برای بازدیدکنندگان بود که به بحث و بررسی گذاشته شد و امکان فعالیت در شرکتهای عضو پارک برای دانشجویان منطقه از طریق این سامانه به اطلاع آن‌ها رسید.

پرسش و پاسخ درباره حمایت از ایدههای دانشجویان و کمک به تجاریسازی طرحهای دانشگاهی از موضوعات مهمی بود که از جانب اعضاي باشگاه پژوهشگران جوان رودهن مطرح شد و در ادامه ميهمانان با خدمات تجاری‌سازی پارک آشنا شدند.

آشنایی با شرکتهای عضو مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس از دیگر محورهای این بازدید بود.

میهمانان دانشگاه رودهن همچنین از نمایشگاه دائمی محصولات فناورانه پارک فناوری پردیس بازدید کرده و با محصولات تولید شده توسط شرکتهای مستقر در پارک از نزدیک آشنا شدند.

  • بازدیدکنندگان: 1224
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ