اخبار
03 شهریور 1395
با هدف آشنایی نخبگان با مراحل تجاری‌سازی دستاوردهای علمی صورت گرفت؛

جمعي از اعضای بنیاد نخبگان استان کرمان، طي بازديدي از پارك فناوري پرديس از نزديك با مراحل تجاریسازی دستاوردهای علمی و فعاليت‌هاي پارك و برخي از شركت‌هاي فعال آن در حوزه مراکز شتابدهی نوآوری آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در این بازدید که با حضور آقای دکتر سعیدی رییس بنیاد ملی نخبگان استان کرمان صورت گرفت، بازدیدکنندگان ضمن حضور در نمایشگاه محصولات فناورانه پارک از دستاوردهای شرکتهای عضو پارک فناوری پردیس و خدمات حمایتی پارک از شرکت های عضو مطلع شدند.

در ادامه اين بازديد که به میزبانی معاونت توسعه فناوری پارک فناوری پردیس صورت گرفت، ميهمانان با برنامه‌ها، فعاليت‌ها و بخش‌هاي مختلف پارك آشنا شدند و خدمات و اقدامات مركز شتابدهی نوآوری و حمایت از افراد صاحب ایده به طور كامل براي ايشان تشريح شد.

حضور در مرکز نوآوری یاس از دیگر برنامههای این بازدید بود که آقای مهندس پنیریان مدیرعامل مرکز نوآوری یاس به حمایت از افراد صاحب ایده با پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و خدمات پارک فناوری پردیس مراحل شتابدهی را بیان داشتند.

حضور در مرکز نوآوری یاس و مراکز نوآوری شزان از دیگر برنامه‌های این بازدید بود و اعضای بنیاد نخبگان استان کرمان با خدمات حمایتی این مراکز شتابدهی در سطوح مختلف آمادگی تکنولوژی با نحوه حمایت از ایده‌ها آشنا شدند.

  • بازدیدکنندگان: 1044
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ