اخبار
01 شهریور 1396
تقویت شبکه نخبگان و ایجاد یک جامعه پیوسته و پویا از نخبگان؛

در بازدید شرکت های دانش بنیان خراسان شمالی از پارک فناوری پردیس مطرح شد:
شبکه نخبگان سراسر کشور باید تقویت شود

در اقدامی مشترک توسط بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی، پارک علم و فناوری خراسان شمالی و پارک فناوری پردیس جمعی از افتخارداران بنیاد این استان با هدف آشنایی با شرکت ها و برقراری ارتباط به منظور هم افزایی بیشتر از پارک فناوری پردیس بازدید به عمل آوردند.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس در این بازدید 25نفر از مدیران شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری خراسان شمالی که خود برگزیدگان آزمون های سراسری، المپیاد های دانشجویی و مخترعان سطح سه بنیاد نخبگان خراسان بودند حضور داشتند.
در این بازدید علاوه بر معرفی پارک فناوری پردیس از شتابدهنده ققنوس و شرکت رباتیک ایده کاوان بازدید به عمل آمد. رضا اباذریان کارشناس هماهنگی نظارت و اجتماعات نخبگانی بنیاد نخبگان خراسان شمالی در خصوص اهداف این بازدید گفت: آشنایی با فعالیت های پارک معرفی شرکت های عضو، برقراری ارتباط با شرکت های این مجموعه، معرفی محصولات و تبادل اطلاعات از مهمترین اهداف این بازدید بود که خوشبختانه منتهی به اتفاقات خوب و ارتباط های مفید شد.
وی تصریح کرد: بر اساس نظر کارشناسان و همچنین طبق فرم های ارزشیابی که توسط بازدیدکنندگان پر شده بود نتایج حاصل از این بازدید مطلوب بود و سنگ بنای ارتباطات خوبی بین شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری خراسان شمالی و پارک فناوری پردیس گذاشته شد.
اباذریان به استمرار این بازدیدها و ارتباطات تاکید کرد و گفت: هماهنگی لازم برای استمرار این بازدیدها انجام شده چنانچه از شتابدهنده ققنوس برای برگزاری دوره های آموزشی و برگزاری رویدادهای استارت آپی در خراسان شمالی دعوت به عمل آمد.
کارشناس هماهنگی نظارت و اجتماعات نخبگانی بنیاد نخبگان خراسان شمالی به راهکارهای مناسب برای برقراری ارتباط بیشتر بین شرکت های دانش بنیان در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: تقویت شبکه نخبگان و برقراری ارتباط بیشتر بین اجتماعات نخبگانی کمک میکند تا یک جامعه پیوسته و پویا از نخبگان با هم در ارتباط باشند، انجام چنین بازیدها و برگزاری نشست های تخصصی و کارگاه های آموزشی می تواند در رسیدن به این هدف کمک کننده باشد و علاوه بر معرفی منجر به بازاریابی و فروش محصولات هم بشود.
وی در آخر از پارک فناوری پردیس به عنوان بزرگترین و موفق ترین پارک فناوری در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: پارک فناوری پردیس و شرکت های بزرگی که در این مجموعه مستقر هستند هدف گذاری مناسبی برای شرکت های دانش بنیان کوچکتر در سراسر کشور است که می توانند آینده کاری خود را اینگونه موفق و بزرگ ببینند.
  • بازدیدکنندگان: 830
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ