اخبار
15 آبان 1396
بازدید قائم مقام وزیر کار و سیستم بازنشستگی جمهوری کرواسی از پارک فناوری پردیس

قائم مقام وزیر کار و سیستم بازنشستگی جمهوری کرواسی به‌همراه سفیر این کشور در ایران و نمایندگانی از اتاق بازرگانی، اصناف و مشاورین با هدف آشنایی بیشتر با فضای کسب و کار و نوآوری در ایران از پارک فناوری پردیس بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مایدا بوریچ قائم مقام وزیر کار و سیستم بازنشستگی جمهوری کرواسی در خصوص این بازدید گفت: امروز شاهد رشد و توسعه سطح فناوری در ایران هستیم، دولت برای فناوری در کشور، سرمایه‌گذاری‌های بزرگی انجام داده که حتی می‌تواند به رشد و تسریع روابط ایران و کرواسی نیز کمک کند.

وی در خصوص سطح کنونی روابط ایران و کرواسی گفت: در دوسال اخیر روابط دوجانبه ایران وکرواسی بیشتر شده است به گونه‌ای که وزیر امور کرواسی در مراسم تحلیف ریاست جمهوری ایران شرکت داشت و بالاترین مقام‌های کرواسی در این مدت از ایران بازدید کرده‌اند.

بوریچ از تجربیات خود و تیم همراه در بازدید از ایران گفت: دیروز از سازمان فنی و حرفه‌ای بازدید کردیم و مایل هستیم از الگوهای به اجرا آمده در این بخش بهره‌ ببریم. همچنین جلساتی با مقامات اتاق بازرگانی و صحبت‌هایی برای هم‌افزایی و پیشرفت دو جانبه داشتیم.

قائم مقام وزیر کار و سیستم بازنشستگی جمهوری کرواسی متذکر شد: فعلا سطح روابط تجاری ایران و کرواسی بالا نیست اما ظرفیت‌های زیادی برای این ارتباط وجود دارد که امیدوارم در بازدید از ایران به الگوهای جدید و پیش زمینه‌هایی دسترسی پیدا کنیم.

وی همچنین در خصوص شرکت‌ها و نوآوران حاضر در پارک فناوری پردیس گفت: الگوی مدیریتی استانداردی در پارک فناوری پردیس حاکم است. در این پارک به نخبگان در حوزه‌های مختلف توجه ویژه شده است. می‌بینیم که امکانات، تسهیلات، فضای کار مطلوب و آموزش‌هایی در اختیارشان قرار گرفته است. هرکدام از مراکز رشد، بنگاه‌های کوچک و متوسط و شرکت‌های بزرگ سرویس‌های حمایتی مختص خود را دریافت می‌کنند و این استانداردسازی و استفاده از یک الگوی مناسب برای توسعه کسب و کاراست.
 

  • بازدیدکنندگان: 803
  • (رتبه بندی جاری 1.5/5 ستاره ها) مجموع آرا: 10
  • 0 1

نظری وجود ندارد.

پاسخ