اخبار
30 تیر 1395
در جهت تبیین فستيوال‌ «نوآوري‌هاي حوزه تجهيزات پزشكي» صورت گرفت؛

جمعي از مديران مراكز رشد علوم پزشكي از سراسر كشور، طي بازديدي از پارك فناوري پرديس از نزديك با فعاليت‌هاي پارك و برخي از شركت‌هاي فعال آن در حوزه سلامت آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، در اين بازديد تعدادي از شركت‌هاي شاخص پارك در حوزه دارو و تجهيزات پزشكي ازجمله آریاطب فیروز، پویش دارو و ... به معرفي دستاوردها و برنامه‌هاي توسعه‌اي خود پرداخته و مديران مراكز رشد علوم پزشكي سراسر كشور، در جريان آخرين توليدات و تحقيقات اين شركتها قرار گرفتند.

در ادامه اين بازديد، ميهمانان ضمن حضور در سالن اجتماعات سراج، با برنامه‌ها، فعاليت‌ها و بخش‌هاي مختلف پارك آشنا شدند و خدمات و اقدامات مركز فن‌بازار ملي ايران از جمله «بازار دارايي فكري» و فستيوال‌هاي نوآوري و اختراعات نيز به طور كامل براي ايشان تشريح شد.

چگونگي روند شناسايي و ورود اختراعات به بازار دارايي فكري، نحوه ارزيابي و كشف قيمت پايه، و نيز فرآيند برگزاري فستيوال اختراعات نيز مطرح شد.

شايان ذكر است چهارمين فستيوال اختراعات در حوزه «نوآوري‌هاي حوزه تجهيزات پزشكي» در مردادماه سال جاري، با حمایت پارک فناوری پردیس و به همت مركز فن بازار ملي ايران و با مشاركت سرمايه‌گذاران و توليدكنندگان تجهيزات پزشكي و فعالان حوزه سلامت كشور، برگزار مي‌شود.

  • بازدیدکنندگان: 1105
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ