اخبار
14 آذر 1397
به‌منظور بهره‌مندی از تجربیات و بررسی اهداف مشترک برگزار شد؛

نشست مشترک رئیس و مدیران پارک فناوری پردیس و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در فضایی صمیمی و باهدف همکاری و انتقال تجربیات مؤثر در زمینه‌ حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و معرفی دستاوردهای دو طرف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مهدی صفاری‌نیا، رئیس پارک فناوری پردیس ضمن استقبال از حضور رئیس و مدیران این شهرک، به معرفی فعالیت‌های صورت گرفته در پارک پرداخت و گزارشی کامل از نحوه حضور شرکت‌های فناور و خلاق، زیرساخت‌های موجود و برنامه‌های اجرایی برای توسعه و ترویج شبکه نوآوری تهران، برنامه‌های ملی و ارتباط با مجامع بین‌المللی ارائه کرد.

در ادامه سید مهدی ابطحی، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ضمن قدردانی از فرصت فراهم‌شده برای استفاده از تجربیات پارک فناوری پردیس، بر ضرورت تقویت همکاری‌ها و برگزاری نشست‌های مشترک، خصوصاٌ بین شرکت‌های دو مجموعه برای بهره‌مندی از تجربیات طرفین اعلام آمادگی کرد.

این نشست با تبادل‌نظر حاضرین و بیان دیدگا‌ه‌های دو طرف در زمینه فرآیندهای اجرایی و عملیاتی برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین توسعه همکاری‌های متقابل ادامه یافت.

در پایان نیز رئیس و مدیران شهرک، ضمن بازدید از شرکت‌های مستقر در مرکز رشد نخبگان، با فضاهای مشترک کاری (Coworking)، مجتمع خدماتی و رفاهی و تأسیسات زیربنایی پارک آشنا شدند.

شایان‌ذکر است، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در مجاورت دانشگاه صنعتی اصفهان واقع‌شده و با وسعت 520 هکتاری از بزرگ‌ترین مراکز علمی و تحقیقاتی کشور به‌حساب می‌آید.


  • بازدیدکنندگان: 621
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 3 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ