اخبار
13 آبان 1394
با هدف آشنايي از پتانسيل‌هاي دو مجموعه صورت گرفت؛

کارشناسان و مسئولین خانه‌های کارآفرین شهرداری منطقه 5 تهران به جهت آشنایی با دستاوردها وموفقیت‌های شركت‌هاي دانش‌بنیان از پارک فناوری پردیس دیدن کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس با توجه به رشد چشمگیر دانش و استفاده از راهکارهای علمی در مدیریت‌ها و ایده‌پردازی‌ها، کارشناسان کارآفرین و مسئولین خانه‌های کارآفرین شهرداری منطقه 5 تهران از پارک فناوری پردیس دیدن کردند و از نزدیک با فعالیت‌های شرکت‌های عضو پارک آشنا شدند.

بنا به این گزارش، مدعوين در جلسه معرفی پارک با کلیات فعالیت این مجموعه آشنا شدند و پس از آن از نمایشگاه دائمی محصولات فناورانه و شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک دیدن کردند.

در پايان جلسه به منظور تعامل هرچه بهتر کارآفرینان شهرداری با پارک فناوری پردیس با رويكرد استفاده از پتانسیل و ظرفیت‌های موجود در مجموعه‌ها تاكيد شد.

لازم به ذکر است مأموریت‌های خانه کارآفرینان ایران آماده‌سازی جوانان برای ورود به دنیای کسب و کار، دستیابی به زندگی موفق در آینده، ترویج فرهنگ کارآفرینی و کسب و کار در خانواده، اشاعه و ترویج فرهنگ آموزش و پ‍‍‍ژوهش کارآفرینی و ایجاد تعامل بین کارآفرینان، سرمایه گذاران، محققان، هیأت‌های علمی، سیاست‌گذاران عمومی به منظور افزایش توانایی‌های خود، ایجاد هم‌افزایی و خلق محیط مستعد برای رشد کارآفرینان است.

  • بازدیدکنندگان: 1131
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ