اخبار
03 اسفند 1396
با اپلیکیشن رهسپار سرویس رفت و آمد پارک فناوری پردیس هوشمند شد

پارک فناوری پردیس همواره در تلاش است تا خدمات عمومی خوبی برای کارکنان و شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در پارک فراهم کند. در این راستا طی همکاری پارک فناوری پردیس با شرکت توسعه جمع سپاری رهسپار، از این پس به منظور رفاه حال مسافران، رزرو سرویس ها توسط اپلیکیشن رهسپار انجام می پذیرد.

از ویژگی های این نوع رزرواسیون می توان به عدم انتظار مسافران در ایستگاها برای سرویس رفت و آمد، اطلاع از زمان دقیق حضور سرویس در ایستگاه ها، مشاهده ایستگاه ها و امکان انتخاب نزدیکترین ایستگاه به منزل و رزرو صندلی سرویس توسط مسافران و در آینده نزدیک امکان مشاهده موقعیت لحظه ای سرویس ها درون اپلیکیشن توسط مسافرین، اشاره نمود همچنین تمامی کارکنان می توانند از این پس با خرید بسته های سفر از طریق این سایت rahsepar.net/pardis در هزینه های رفت و آمد خود صرفه جویی کنند .

بر اساس تفاهم نامه پارک فناوری پردیس با شرکت توسعه جمع سپاری رهسپار، از این پس سرویس های پارک فناوری پردیس از طریق اپلیکیشن رهسپار به صورت رزرو آنلاین انجام می پذیرد. به این منظور از روز شنبه مورخ 5 اسفند 96کمپینی برای اطلاع رسانی به کارکنان محترم آن مجموعه در محیط پارک فناوری پردیس برگزار می گردد. بدین وسیله از تمامی کارکنان این مجموعه دعوت به عمل می آید، تا برای آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن در محل کمپین حضور به هم رسانند. لازم به ذکر است پارک فناوری پردیس به 1000 نفر از شرکت کنندگان در این کمپین کارت هدیه یک سفر رایگان (از منزل به پارک فناوری پردیس و بالعکس) اهدا می نماید..

رهسپار چیست؟
درواقع رهسپار یک سیستم مردمی برای به اشتراک گذاری سفر بوده که مسافر ها و راننده های تک سرنشین را به هم متصل می کند. اگر شما از سرویس های پارک استفاده نمیکنید و یا با خودروی شخصی خود رفت و آمد می کنید از این پس می توانید از رهسپار استفاده کرده و همسفرهای خود را پیدا کنید. فرقی نمی کند مسافر باشید یا راننده، اپلیکیشن رهسپار برای شما همسفر پیدا می کند. اگر راننده باشید سفر خود را به اشتراک می گذارید و اگر مسافر، سفر راننده ها را رزرو کرده و کرایه را به صورت آنلاین پرداخت می کنید

امنیت سفر با رهسپار
امنیت کاربران برای ما بسیار مهم است، به همین دلیل تمامی کاربران هنگام ثبت نام احراز هویت می شوندو بدون تایید کد ملی و شماره تلفن همراه امکان ثبت نام در رهسپار را ندارند. علاوه بر این رهسپار به یک سیستم احراز هویت پارک فناوری پردیس متصل بوده و شماره پرسنلی کاربران توسط این سامانه استعلام سازمانی می شوند. همچنین تمامی رانندگان هنگام ثبت سفر، اسکن مدارک هویتی و گواهی نامه و بیمه نامه خود را ارسال می کنند و این مدارک توسط کارشناسان ما بررسی می شود.


سخن پایانی
شما با اشتراک گذاری سفر و استفاده از رهسپار، علاوه بر صرفه جویی در هزینه های روزمره، کمک بزرگی به کاهش خودرو های تک سرنشین، کاهش آلودگی هوا وترافیک می کنید. این شما هستید که با استفاده از رهسپار و معرفی این برنامه به دوستان و آشنایان خود، فرهنگ عمومی کشور را بهبود می بخشید و به حل این معضل بزرگ کمک می کنید. نقش یکایک شما در این حرکت جمعی حیاتی است. ما در ابتدای راه هستیم و دست یاری خود را به سوی تک تک شما عزیزان دراز می کنیم تا بتوانیم در کنار هم این حرکت جمعی را به پیش ببریم.


  • بازدیدکنندگان: 1259
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ