اخبار
11 شهریور 1393
طي بازديد استاندار‌ و مديران استان مازندران از پارك فناوري پرديس صورت گرفت

روز سه‌شنبه 11 شهريور 93 طي بازديد استاندار‌ و مديران استان مازندران از پارك فناوري پرديس، يادداشت تفاهم همكاري بين پارك فناوري پرديس و پارك علم و فناوري مازندران امضا شد.

به‌گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، در اين يادداشت تفاهم كه به امضاي مهندس صفاري‌نيا رييس پارك فناوري پرديس و دكتر معتمدزادگان رييس پارك علم و فناوري مازندران رسيد؛ دو طرف توافق نمودند كه به‌منظور گسترش همکاری‌های علمی و پژوهشی برای استفاده از ظرفیت‌های طرفین در شناسایی، جذب، هدایت و حمایت از طرح های دانش بنیان و تجاری سازی فناوری های نوین، اقدامات متقابلي براي دستيابي به اهداف اين يادداشت تفاهم به‌عمل آورند.

دكتر ربيع فلاح استاندار مازندران در جلسه امضاي اين تفاهم‌نامه خاطر نشان كردند كه استانداري مازندران تمام تلاش خود را در جهت حمايت از ايده‌هاي فناورانه با الگو‌گيري از پارك فناوري پرديس در حمايت از پارك علم و فناوري اين استان به‌كار خواهد بست.

رئیس پارک علم و فناوری مازندران نیز در سخنانی با اشاره به سابقه طولانی پارک فناوری پردیس در جذب، حمایت و مشارکت شرکت‌های دانتش بنیان در طرح های ملی و مهم، انتقال تجربیات در قالب تفاهم‌نامه امضا شده را خواستار شدند.

در پايان اين جلسه، استاندار مازندران و هيات همراه از نمايشگاه دائمي محصولات فناورانه كشور و تعدادي از شركت‌هاي دانش‌بنيان عضو پارك فناوري پرديس بازديد نمودند.

رونوشت:

...


  • بازدیدکنندگان: 1949
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ