اخبار
08 دی 1398

دهمین برنامه یک روز شاد با خانواده در پارک فناوری پردیس، پنجشنبه ۱۲ دی ماه از ساعت ۱۴ الی ۲۲ در محل این مجموعه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، این مجموعه روز پنجشنبه ۱۲ دی ماه میزبان خانواده‌ شرکت‌های عضو خود در دهمین برنامه یک روز شاد خواهد بود.

در این روز برنامه‌های متنوعی جهت ایجاد یک روز شاد و مفرحِ خانوادگی تدارک دیده شده است. از میان این برنامه‌ها می‌توان به نمایش دو فیلم سینمایی «چشم و گوش بسته» برای بزرگسالان و «منطقه پرواز ممنوع» برای کودکان، برگزاری بازی‌های مختلف مانند «مسابقات اسپلیندر»، «سرسره بادی»، «فوتبال دارتی»، «تنیس روی میز»، «فوتبال دستی»، «دارت»، «غرفه تنی‌بال» و «PS4» اشاره کرد.

از جمله بخش‌های دیگر روز شادِ پارک فناوری پردیس، می‌توان به برنامه‌هایی چون ارائه خدمات «مهدکودک»، «گریم کودکان»، «آتلیه عکاسی»، برنامه‌های سلامت همچون «تست غربالگری»، «معاینه چشم»، «تست میکروبی» و «معاینات بیماری‌های قلبی کودکان» اشاره کرد. همچنین میهمانان می‌توانند در محوطه پارک از هواپیمای مستقر در آن جهت آشنایی با اصول پرواز بازدید کرده، با دسرهای زمستانی از خود پذیرایی و از بازارچه خرید کنند.

اجرای استنداپ کمدی توسط «حسن ریوندی» و اجرای موسیقی سنتی توسط گروه «دلنوازان» از دیگر برنامه‌های این رویداد است.

پوستر برنامه یک روز شاد با خانواده در پارک فناوری پردیس از اینجا قابل دریافت است.


  • بازدیدکنندگان: 308
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

1 نظرات

پاسخ