اخبار
17 آذر 1393
با همکاری پارک فناوری پردیس، دومین نمایشگاه «هم‌افزایی دولت، صنعت، دانشگاه» در دانشگاه صنعتی شریف برپا شد

دومین نمایشگاه دستاوردهای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تحت عنوان «هم‌افزایی دولت، صنعت، دانشگاه» صبح روز دوشنبه 17 آذرماه 93 در دانشگاه صنعتی شریف گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، هدف از برگزاری این نمایشگاه، آشنایی مسئولین، اعضای هیأت علمی و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف با دستاوردها و ظرفیت‌ها معاونت علمی و ستادهای این معاونت، و معرفی شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور و نوآور این دانشگاه عنوان شده است.

ستادهای توسعه فناوری معاونت علمی، معاونت تجاری‌سازی نوآوری، بنیاد ملی نخبگان، صندوق حمایت از پژوهشگران و نوآوران کشور، واحدهای مختلفی از پارک فناوری پردیس همچون بازار دارایی‌های فکری، مرکز توسعه کسب و کار فناوری و شبکه فن‌بازار ملی ایران بخش‌های متنوعی هستند که طی برگزاری این نمایشگاه توانمندی های خود را ارائه خواهند کرد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه، آشنایی مسئولین، اعضای هیأت علمی و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف با دستاوردها و ظرفیت‌ها معاونت علمی و ستادهای این معاونت، و معرفی شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور و نوآور این دانشگاه عنوان شده است.

این دومین نمایشگاهی‌ است که با هدف ارائه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های معاونت علمی و فناوری در دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود. هفته گذشته این نمایشگاه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران برگزار شده بود. بنابه گفته رییس پارک علم و فناوری پردیس، این نمایشگاه تا پایان سال جاری در دیگر دانشگاه‌های صنعتی تهران نیز برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است دومین نمایشگاه دستاوردهای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دانشگاه صنعتی شریف به مدت 3 روز و تا 19 آذرماه ادامه خواهد یافت.


  • بازدیدکنندگان: 2018
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ