اخبار
01 دی 1393
به همت پارک فناوری پردیس طی روزهای 24 تا 29 آذرماه 93 در دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد

سومین نمایشگاه توانمندی‌های معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری به همت پارک فناوری پردیس طی روزهای 24 تا 29 آذرماه 93 در دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد.
به‌گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس در این نمایشگاه که سومین رویداد از نمایشگاه‌های «هم افزایی دولت، صنعت و دانشگاه» محسوب می‌شد؛ 27 غرفه برای بخش‌های مختلف معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری شامل 10 غرفه ستادهای توسعه فناوری‌های راهبردی، 9 غرفه از زیرمجموعه‌های معاونت و واحدهای همکار و 8 شرکت دانش‌بنیان در نظر گرفته شده بود.
هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی دانشگاهیان دانشگاه الزهرا(س) با مأموریت، وظایف، اهداف، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های معاونت علمی و فناوری و زیرمجموعه‌های این معاونت در راستای تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاهیان است.
آیین افتتاح این نمایشگاه با حضور جمعی از مسوولان دانشگاه الزهرا و پارک فناوری پردیس فناوری به همراه جمعی از دانشگاهیان و دانشجویان این دانشگاه برگزار شد. همچنین خانم دکتر خزعلی رییس دانشگاه الزهرا از این نمایشگاه بازدید داشتند.
در سومین نمایشگاه توانمندی‌های معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری 4 کارگاه آموزشی با عناوین «جذب سرمایه‌گذار و انتقال فناوری»، «کلینیک صنعت زیست فناوری»، اردوی کارآفرینی و تجاری‌سازی» و «بازار دارئی‌های فکری» و با هدف توانمندسازی و آشنایی بیش‌تر دانشجویان با فرآیندهای تجاری‌سازی برگزار شد.

شایان ذکر است که این نمایشگاه پیش‌تر در دو دانشگاه اصلی تهران برگزار شده بود. هفته گذشته به مدت سه روز دانشگاه صنعتی شریف و پیش از آن دانشگاه صنعتی امیرکبیر میزبان نمایشگاه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بود.

  • بازدیدکنندگان: 1593
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ