اخبار
27 بهمن 1393
به دنبال اتمام فرآيند ثبت نام متقاضيان عضويت در مركز رشد فناوري نخبگان صورت گرفت

پس از اتمام زمان ثبت نام متقاضيان عضويت در مركز رشد فناوري نخبگان كه از ابتداي دي‌ماه تا 15 بهمن ماه ادامه داشت، جلسات معارفه و آشنايي متقاضيان با پارك فناوري پرديس و مركز رشد فناوري نخبگان در دونوبت طي روزهاي شنبه و دوشنبه 18 و 20 بهمن‌ماه 93 برگزار شد.

به‌گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، در اين جلسات كه هدف از برگزاري آن‌ها معرفي پارك و مركز رشد آن به متقاضيان عضويت در مركز رشد فناوري نخبگان بود، ساختار و سازوكارهاي حمايتي پارك و مركز رشد، امكانات و خدمات تخصصي قابل ارائه به شركت‌هاي عضو مركز و همچنين تشريح فرآيند ارزيابي و پذيرش طرح‌ها معرفي و تشريح شد. و در پايان به منظور كمك به متقاضيان در انتخاب آگاهانه مسير تجاري‌سازي و دقت بيشتر در اين انتخاب، پرسش‌هاي حاضرين در اين جلسات مورد بررسي قرار گرفت.

پس از برگزاري اين جلسات هم‌اكنون فرآيند ارزيابي و برگزاري مصاحبه‌ها براي تيم‌ها و شركت‌هايي كه اعلام آمادگي نموده‌اند، آغاز شده است وتيم‌ها براي ارائه طرح‌هاي خود در جلسات مصاحبه و كارشناسي آماده مي‌شوند.

شايان ذكر است در فرآيند ارزيابي علاوه بر بررسي جنبه‌هاي مختلف طرح‌ها، تيم‌ها نيز از منظر داشتن مهارت‌هاي كارآفريني مورد ارزيابي قرار خواهند گرفت و تيم‌هاي واجد شرايط مجوز عضويت و استقرار در مركز رشد فناوري نخبگان پارك فناوري پرديس را دريافت خواهند نمود.


  • بازدیدکنندگان: 1622
  • (رتبه بندی جاری 3.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 2
  • 3 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ