اخبار
18 خرداد 1394
توسط پارك فناوري پرديس و با همكاري سازمان جهاني مالكيت فكري (WIPO) و سازمان ثبت اسناد و املاك كشور صبح امروز دوشنبه 18 خرداد آغاز شد

كارگاه ملي مديريت مالكيت فكري در كسب و كار شركت‌هاي كوچك و متوسط، توسط پارك فناوري پرديس و با همكاري سازمان جهاني مالكيت فكري (WIPO) و سازمان ثبت اسناد و املاك كشور، صبح امروز دوشنبه 18 خردادماه 94 در پارك فناوري پرديس آغاز به‌كار كرد.

به‌گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، در ابتداي اولين روز از اين كارگاه آموزشي كه برگزاري آن طي سه‌روز برنامه‌ريزي شده است، آقاي آنيل سينها از اساتيد سازمان جهاني مالكيت فكري، به بررسي مفاهيم و تعاريف مالكيت فكري و نقش مديريت موثر آن در افزايش رقابت‌پذيري شركت‌هاي كوچك و متوسط پرداختند.

در ادامه روز اول برگزاري، شركت‌كنندگان با نقش طراحي در جلب نظر مشتريان و راه‌كارهاي محافظت از اختراعات در يك فضاب رقابتي و تاثير نشان‌هاي تجاري در هويت‌سازي بازار آشنا شدند. آقاي پير الخوري و متياس كوهن از اساتيد WIPO   و دكتر عزيزي و دكتر شاطرزاده از اساتيد ايراني تدريس مفاهيم و موضوعات اين بخش را بر عهده داشتند.

در دومين و سومين روز از برگزاري كارگاه ملي مديريت مالكيت فكري در كسب و كار شركت‌هاي كوچك و متوسط طي روز‌هاي 19 و 20 خردادماه، محتواي اين كارگاه آموزشي در حوزه‌هاي از قبيل؛ ايجاد استراتژي تجاري از طريق استراتژي هوش رقابتي (استفاده از اطلاعات مالكيت فكري)،مالكيت فكري در اقتصاد ديجيتال، مدل‌هاي بهره‌برداري از دارايي‌هاي مالكيت فكري و مديريت دارايي مالكيت فكري ارائه خواهد شد.
 
شايان ذكر است، در پايان اين كارگاه آموزشي، آزمون پاياني از طريق سازمان جهاني مالكيت فكري (WIPO) برگزار و به حائزين شرايط، گواهينامه اين سازمان اعطا مي‌شود.
  • بازدیدکنندگان: 1552
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ