اخبار

نخستين نشست تخصصي بهره‌برداري از فناوري‌هاي‌نوين داخلي در حوزه عمران و ساختمان به همت پارك فناوري پرديس برگزار مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس اكبر قنبرپور، رييس مركز فن‌بازار ملي ايران با اعلام اين خبر افزود: طبق برنامه ريزي انجام شده و در راستاي ماموريت‌هاي مركز فن‌بازار ملي، در نظر است با همكاري بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي، «نشست تخصصي بهره‌برداري از فناوري‌هاي داخلي در حوزه عمران و ساختمان» با هدف معرفي دستاوردها و سطح توان فني مهندسي شركتهاي داخلي و رفع نيازهاي فناوري و محصولات مورد نياز شركت‌هاي عمراني و ساختماني وابسته به بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي برگزار شود. مخاطبين اين رويداد تخصصي كه در روز هفتم بهمن‌ماه سال جاري در محل پارك فناوري پرديس برگزار مي‌شود، متشكل از متخصصين، مديران و دست‌اندركاران هلدينگ‏هاي عمراني و ساختماني زير‌مجموعه بنياد مستضعفان به عنوان طرف تقاضا و نيز شركت‌هاي دانش‌بنيان و شركت‌هاي مستقر در پارك‌ها و مراكز رشد فناوري فعال در هر يك از محورهاي تخصصي اين رويداد، به عنوان طرف عرضه، خواهند بود.
وي گفت: مدل اجرايي اين نشست تخصصي يك روزه، مبتني بر برپايي نمايشگاه ويژه شركتهاي منتخب و برگزاري جلسات تخصصي B2B حول محورهاي اصلي رويداد، خواهد بود. وي ادامه داد: محورهاي اصلي اين رويداد در شش حوزه شامل: مصالح نوين ساختماني، روش‏هاي صنعتي ساخت، رويه‌‏هاي راه‏ها (جايگزين آسفالت)، بتن‏هاي توانمند، بازيافت مواد و مصالح و نهايتاٌ «عايق‏‌هاي ساختماني» مي‌باشد.
رييس مركز فن‌بازار ملي ايران در ادامه خاطر نشان كرد: اين مركز تسهيلاتي را براي عقد قراردادهاي خريد محصولات و بكارگيري فناوري ها در نظر گرفته است كه حسب موارد موفق، قابل اعطا خواهد بود.
شايان ذكر است فراخوان اين رويداد از طريق اطلاع‌رساني به شركت‌هاي دانش‌بنيان مرتبط و نيز شركتهاي مستقر در پاركها و مراكز رشد استان تهران منتشر شده است و علاقمندان به مشاركت در اين رويداد مي‌توانند براي دريافت اطلاعات تكميلي و ثبت نام، به سامانه پارك فناوري پرديس به نشاني www.techpark.ir مراجعه نمايند و يا از طريق شماره تماس 76250250-021 داخلي 4378 و 4376 با مركز فن‌بازار ملي ايران تماس حاصل نمايند.


  • بازدیدکنندگان: 1352
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ