اخبار

اختتامیه دوره اصفهان طرح توانمندسازی صدف با حضور «مجتبی جباری پور» مدیرکل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس،‌ در این طرح که با اجرای استارتاپ «دانشکار» از تاریخ ۲۵ تیرماه در استان اصفهان آغاز شد، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشیِ مختلفی برگزار شد. بیش از ۴۴ ساعت کارگاه و سمینار تخصصی، برگزاری آزمون‌ها و مشاوره‌های خودشناسی و روان‌شناختی شغلی و بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان استان اصفهان، بخشی از برنامه‌های این طرح بوده است.
از جمله کارگاه های برگزار شده در این دوره می‌توان به کارگاه رزومه‌نویسی و مصاحبه شغلی، آشنایی با سبک‌های شغلی، رفتار سازمانی و برندینگ شخصی، دوره جامع طراحی مسیر زندگی و شغلی، شخصیت‌شناسی و آشنایی با انواع هوش‌ها و آزمون‌ها، اصول و فنون مذاکره و آشنایی با مدل‌های کسب و کار اشاره کرد.
گفتنی‌ست،‌ برنامه اختتامیه دوره اصفهان این طرح، همراه با پانل «انتقال تجربه» کارآفرینان برتر استان در دانشگاه اصفهان برگزار شد.
در ابتدای برنامه‌ اختتامیه، جباری پور درباره اهداف و نحوه برگزاری طرح صدف توضیحاتی ارائه داد. سخنرانی «جبار زارع» رئیس گروه صنعتی همگام و «مسعود تقوی» مدیرعامل شرکت طعم و رنگ فریر، درباره تهدیدها و فرصت‌های کارآفرینی در کشور و استان اصفهان، از جمله بخش‌های بعدی برنامه اختتامیه بود.
در پایان برنامه نیز پانل انتقال تجربه با مدیریت «علی پنیریان» مدیرعامل مرکز نوآوری یاس، و با همراهی «امیرعلی شریفیان» مدیرعامل شرکت آلتون و «محسن کریمیان» مدیرعامل شرکت احیاگران قلب صنعت آسیا (رویشگر) برگزار گردید.
شایان ذکر است، دومین دوره طرح توانمند سازی صدف به همت پارک فناوری پردیس و شبکه نوآوری تهران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در چهار استان تهران، اصفهان، یزد و کرمانشاه برگزار شده است.

  • بازدیدکنندگان: 326
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ