اخبار
03 آذر 1397
توسعه بازار و تعامل رودرروی سرمایه‌گذارن و نوآوران؛

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس؛ اکبر قنبرپور رییس مرکز فن‌بازار ملی ایران ضمن اعلام این خبر افزود: در رویدادهای هم‌آوردی نو که هر بار در یک حوزه تخصصی برگزار شود، شرکت‌های فناور و دانش بنیان توانمند در آن حوزه تخصصی فراخوان شده و توانمندی خود را به سرمایه‌گذاران و صنعتگران و اعضای اتاق بازرگانی تهران ارائه نموده و زمینه برای برگزاری جلسات منجر به مشارکت، سرمایه‌گذاری و توسعه بازار فراهم می‌شود.

قنبرپور افزود: این رویداد ماحصل امضای تفاهم نامه همکاری میان شبکه فن بازار با اتاق بازرگانی تهران است که توسعه شبکه سرمایه‌گذاران و صنعتگران توسط اتاق بازرگانی تهران و تعامل با شرکت‌های دانشی، صاحب نوآوری و شبکه سازی فناوری توسط شبکه فن‌بازار ملی ایران و بروکرهای آن انجام می شود.

وی افزود: شاخص‌های ارزیابی شرکت‌های فناور برای حضور در این رویداد، توانمندی تولید، توانمندی رقابتی، نیاز و حجم بازار و شاخص‌هایی از این دست می‌باشد و داشتن تولید و سابقه فروش توسط شرکت دانشی، پیش‌نیاز حداقلی حضور در این رویداد است.

اولین دوره از رویداد هم‌آوردی نو در حوزه‌ تخصصی صنعت پلاستیک و پلیمر روز سه شنبه مورخ 20 آذرماه سالجاری برگزار می‌شود.

شرایط شرکت های دانشی منتخب برای حضور در اولین دوره رویداد هم‌آوردی‌نو

در صنعت پلاستیک و پلمیر

شرکت‌هایی که حائز شرایط شاخص‌های تعیین‌شده برای حضور در رویداد باشند و توسط هیأت داوری رویداد به عنوان شرکت‌های دانشی منتخب، انتخاب شوند می‌بایست مراحل زیر را طی نمایند:

اعلام کتبی پذیرش شرایط حضور و تقبل حق‌الزحمه‌های تعیین شده برای بروکر و مجری.

تهیه خلاصه طرح محصول دانشی /فناوری جدید در حوزه رویداد درقالب فرمت مشخص‌شده.

تهیه پروپزال طرح مذکور در قالب فرمت ارسالی از سوی بروکر جهت روز رویداد.

·عقد قرارداد سه جانبه با بروکر و مجری در قالب فرمت تیپ تهیه شده. این قرارداد تحت نظارت اتاق تهران و مرکز فن بازار ملی ایران خواهد بود و انجام تعهدات طرفین منوط به نتیجه‌رسیدن (جذب سرمایه/ توسعه بازار) در مذاکراتB2B، تنظیم MOU و در نهایت عقد قرارداد با سرمایه گذار می‌باشد.

واریز وجوه مربوط به شرکت دانشی عرضه‌کننده محصول یا فناوری به حساب مجری برگزاری رویداد - شرکت مشاور مهندسی نورآتیه ساز البرز - حداکثر یک هفته قبل از برگزاری رویداد.

ردیف

محل هزینه

میزان هزینه

1

میز نمایشگاهی

16 میز - هر میز 1 میلیون تومان***

2

ارائه و پرزنت طرح،محصول دانشی، فناوری جدید

14 ارائه توسط 7 شرکت

هر ارائه 700 هزار تومان

مرکز فن‌بازار ملی ایران جهت کمک به حضور شرکت‌ها به ازای هر شرکت (از مجموع 16 شرکت) مبلغ 250.000 تومان به عنوان سوبسید در نظر گرفتاست که از محل هزینه‌های میز‌ نمایشگاهی کم می‌شود. به عبارتی هزینه حضور هر شرکت درنمایشگاه جانبی از 1 میلیون تومان به 750.000 تومان کاهش می‌یابد.

  • بازدیدکنندگان: 463
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ