اخبار
08 شهریور 1395
با همکاری سازمان کوترا کره‌جنوبی و پارک فناوری پردیس انجام شد؛


جلسات ملاقات متعدد فعالان کسب ‌وکار از شرکت‌های خصوصیB2B))، با همکاری سازمان دولتی وابسته به وزارت صنايع کره‌جنوبی (کوترا) و شرکت‌های ایرانی در پارک فناوری پردیس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس؛ این هیات کره‌ای شامل نمایندگان شرکت‌های فعال در زمینه‌های مختلف صنعتی و فناوری با هماهنگی سفارت کره در ایران و مرکز کوترا با شرکت‌های ایرانی انتخاب شده و مدعو ملاقات داشتند و به معرفی یکدیگر و زمینه‌های قابل تعریف برای همکاری پرداختند.

با هماهنگی فن بازار ملی ایران شرکت‌های ایرانی پترو پیشتاز اطلس، مپصا، طلایه‌داران صنعت فرآیند، پرگاسیران، گسترش انفورماتیک ایران، ایلیا، سیمرغ ایده پردیس، تامکار گاز، تامکار گاز، آیچیتا، مپنا در جلسات B2B با طرف‌های کره‌ای حاظر شدند و به معرفی و تعریف همکاری پرداختند.

همچنین اعضای این گروه طی جلسه‌ای با نحوه‌ سرمایه‌گذاری در پارک فناوری پردیس، شهرک‌های صنعتی منطقه و فناوری‌های مورد علاقه پارک آشنا شدند و در ادامه نیز از نمایشگاه دائمی محصولات فناورانه کشور بازدید کردند.

شایان ذکر است؛ نماینده سازمان کوترا در ايران بخش بازرگانی سفارت کره جنوبی بوده و در دو حوزه بازرگانی و سرمايه گذاری فعاليت می‌نمايد. از عمده فعاليت‌های بازرگانی اين سازمان توسعه و تسهيل ارتباطات تجاری بين بازرگانان ايرانی و کره‌اي، برگزاری سمينارها، نمايشگاهاي اختصاصی، ملاقات هيات‌های تجاری کره‌اي با بازرگانان ايرانی و اعزام هيات‌های بازرگانی ايرانی به کره جنوبی جهت بازديد از نمايشگاه‌های تخصصی و ملاقات تجاری با بازرگانان کره‌اي با تسيهلات ويژه می ­باشد.

  • بازدیدکنندگان: 1129
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ