اخبار
17 آذر 1393
رييس شبكه فن‌بازار ملي ايران اعلام کردند

دومين جلسه شوراي عاليD-8TTEN (شبكه تبادل و انتقال فناوري كشورهاي عضو گروه دي-هشت) در روزهاي 18 تا 19 آذرماه 1393 در ابوجا پايتخت نيجريه با حضور مقامات عالی‌رتبه کشور میزبان از جمله وزیر علوم و فناوری، وزیر صنعت، تجارت و سرمايه‌گذاري و وزیر امور خارجه نیجریه برگزار مي‌گردد.

به گفته مهندس قنبرپور، رييس شبكه فن‌بازار ملي ايران، این شبکه در اصل يك فن‌بازار بين كشورهاي عضو است تا از طريق آن روند تبادل و انتقال فناوري بين اين كشورها با سازوكار مناسب انجام شود.

رييس شبكه فن‌بازار ملي ايران با اشاره به تصويب راه‌اندازي شبكه مذكور در سومين اجلاس وزراي صنعت كشورهاي عضو دي-هشت با محوريت ج. ا. ايران اظهار داشتند: »دبيرخانه‌ي شبكه مذكور در پارك فناوري پرديس مستقر است و اولين جلسه شوراي‌عالي شبكه نيز با حضور اكثريت قريب به اتفاق اعضا سال گذشته در تهران برگزار گرديد.»

مهندس قنبرپور همچنين اعلام كردند: «در این اجلاس دبير شبكه تبادل و انتقال فناوري كشورهاي عضو گروه دي-هشت، سفراي تمام كشورهاي عضو دي-هشت در نيجريه، نمايندگان شبكه تبادل و انتقال فناوري در كشورهاي عضو گروه دي-هشت و روساي 17 موسسه علم و فناوري و مهندسي نيجريه حضور خواهند داشت.»


  • بازدیدکنندگان: 1492
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ