اخبار
03 خرداد 1396
تامین مالی تا سقف 500 میلیون تومان برای قراردادهای این رویداد؛

دومین فستيوال تخصصي نوآوري‌هاي صنعت تجهيزات پزشكی توسط مرکز فن بازار ملی ایران در دومین روز از نمایشگاه نوآوری و فناوری INOTEX 2017 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در این فستیوال که به عنوان بستری برای تجاری سازی و فرصتی برای سرمایه گذاری تجهیزات پزشکی از آن یاد میشود ۷ ایده برتر از میان ۱۴۳ ایده، طرح خود را برای سرمایه گذاران به صورت حضوری ارائه خواهند کرد و بیش از 100طرح تایید شده توسط کارشناسان هم در یک کتابچه در اختیار شرکت کنندگان در رویداد قرار گرفت.

مهندس اکبر قنبرپور رئیس مرکز فن بازار ملی ایران در شروع این فستیوال گفت: یکی از دستاوردهای فستیوال اول، نهايي شدن 3 قرارداد انتقال فناوری و سرمایه گذاری به ارزش 35 میلیارد ریال بود، از طرفی با توجه به پتانسیل های زیاد حوزه تجهیزات پزشکی به علاوه استقبالی که هم از سوی سرمایه گذاران هم ایده پردازان از اولین فستیوال این صنعت شد تصمیم گرفتیم تا هفتمین فستیوال مجموعه فن بازار را به صنعت تجهیزات پزشکی اختصاص دهیم.

وی در ادامه از رویدادهای پیش رو در سال جاری گفت: در سال 96 به جز این فستیوال 4 فستیوال دیگر در حوزه های متنوع و پرکاربرد کشور برگزار خواهد شد حوزه هایی که هم در سمت عرضه و هم تقاضا فرصت های بسیاری برای کار را در خود دارند.

رئیس مرکز فن بازار ملی ایران به فرصت های خوب سرمایه گذاری که در نمایشگاه اینوتکس 2017وجود دارد اشاره کرد و گفت: علاوه بر این رویداد در نمایشگاه اینوتکس امسال فرصت های بسیاری برای سرمایه گذاران در همه بخش ها وجود دارد که پیشنهاد می کنم پس از برگزاری این رویداد به غرفه های این نمایشگاه سر بزنید.

قنبرپور در آخر به حمایت های مالی از قرادادهای این رویداد اشاره کرده و گفت: تا کنون 10معامله در بازار دارایی فکری به سرانجام رسیده که از معامله یازدهم تا معامله بیستم این امکان وجود دارد تا سقف 60درصد قراردادهایی که در این رویداد منعقد می شود تا مبلغ 500 میلیون تومان تامین سرمایه شوند.

وی در آخر اظهار امیدواری کرد تا این رویداد موجب برقراری ارتباطات خوبی بین سرمایه گذاران، تولیدکنندگان و ایده پردازان حوزه تجهیزات پزشکی شود.

شایان ذکر است، که این فستیوال توسط معاونت علمی ریاست جمهوری، پارک فناوری پردیس، سازمان بورس اوراق بهادار و بازار دارایی فکری فرابورس ایران حمایت شده است.


  • بازدیدکنندگان: 864
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ