اخبار
03 شهریور 1398
INOCARPET به همت شبکه فن بازار ملی ایران

رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنعت فرش، ششم شهریور ماه همزمان با نمایشگاه فرش دستباف در نمایشگاه بین ­المللی تهران برگزار می ­شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در ادامه سلسله رویدادهای ارائه نیاز (Reverse Pitch)، این بار رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنعت فرش (INOCARPET)، با تکیه بر دو محور «ارائه نیازهای فناورانه فرآیند تولید پشم و ابریشم» و «استفاده از روش­ های فناورانه جهت بازاریابی داخلی و خارجی فرش دستباف» اجرا می ­شود.

این رویداد که به همت شبکه فن­ بازار ملی ایران و با همکاری مرکز ملی فرش ایران طراحی شده است، ششم شهریور ماه ساعت 12 الی 14 در نمایشگاه بین ­المللی تهران، سالن خلیج­ فارس، سالن همایش ­های مروارید، برگزار می­­ شود.

در رویدادهای ارائه نیاز که با هدف «توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان» و «رفع نیازهای فناورانه با تکیه بر توان داخلی» برگزار می­ شوند، سازمان­ ها و شرکت­ های بزرگ با معرفی ظرفیت­ های سازمانی و نیازهای حوزه فناوری، فضایی برای بهره‌برداری شرکت­ های دانش ­بنیان ارائه می ­دهند. شرکت­های استارت‌آپی و دانش ­بنیان، پس از آگاهی از نیازمندی­ های حوزه فناوری، می‌توانند طرح خود را برای رفع آنها ارائه دهند. پس از برگزاری رویداد، جلسه­ هایی بازاریابی B2B میان ارائه‌دهندگان نیاز فناوری و صاحبان نوآوری برگزار می ­شود.

علاقه‌مندان به حضور در رویداد INOCARPET می­توانند با مراجعه به نشانیhttp://evnd.co/dViCF، برای حضور در این رویداد ثبت ­نام کنند. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می­ توانند به نشانی http://techmart.ir مراجعه کرده و یا با شماره 76250250 داخلی 2315 تماس حاصل کنند.

شایان ذکر است، رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنعت فرش با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین مشارکت فرش عظیم‌زاده اجرا شده و برگزاری آن بر عهده شرکت توسعه فناوری و نوآوری شریف، از کارگزاران تبادل فناوری است.

  • بازدیدکنندگان: 366
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ