اخبار

چهارمین دوره مسابقه دو نیمه استقامت پارک فناوری پردیس با هدف ایجاد روحیه نشاط و تندرستی در بین محققین و کارکنان شرکت‌های عضو در فضایی دوستانه و صمیمی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در این دوره از مسابقه بیش از نود دونده شرکت‌هاي عضو، در دو رده سنی زیر چهل سال و بالای چهل سال به رقابت پرداختند.

شرکت کنندگان مسیر 2 کیلومتری برج فناوری تا انتهای خیابان نوآوری را به صورت رفت و برگشت طی نمودند که مسیر بازگشت به دلیل شیب رو به بالا بسیار چالش برانگیز بود.

در پایان این مسابقه پرنشاط، عباس احمدی از شرکت ارتباط آواي سلام مهر نوين، جواد محمدی از مركز تحقيقات الكترونيك فطروسی و علی عطایی از شرکت پارس‌آنلاین به ترتیب مقام‌های اول تا سوم رده زیر چهل سال و ابوطالب شریف نتاج از شرکت شزان، علیرضا معینی از ستاد پارک و اکبر ربیع‌زاده از شرکت پارس آنلاین مقام‌های اول تا سوم بالای چهل سال را از آن خود کردند.

شایان ذکر است، به مقام‌های اول تا سوم هر دو رده سنی، جوایز نقدی و مدال‌های قهرمانی توسط علی رهنما مشاورعالي پارک، امین‌رضا خالقیان مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل پارک فناوری پردیس و مسوولین شرکت‌های پارس آنلاین و پرداخت نوین آرین اهداء گردید. همچنين به ده نفر از دوندگان نيز به قيد قرعه جوايزي اهدا شد.


کلیپ برگزاری مسابقه دو
  • بازدیدکنندگان: 1789
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 5 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ