اخبار
28 بهمن 1398
30 بهمن ماه و 4 اسفند ماه در پارک فناوری پردیس

کارگاه آموزشی «آشنایی با صورت های مالی و تجزیه و تحلیل آن» 30 بهمن ماه و 4 اسفند ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی پارک با همکاری شرکت «پیشگامان کیفیت گستر آرمان»، 30 بهمن ماه و 4 اسفند ماه کارگاه «آشنایی با صورت های مالی و تجزیه و تحلیل آن» را برگزار خواهد می‌کند. این کارگاه طی این دو روز از ساعت 8:30 الی 16:30 در سالن اجتماعات سراج برگزار می‌شود.

«شناخت رشته و حرفه حسابداری به عنوان تولیدکننده اطلاعات حسابداری و صورت های مالی»، «آشنایی با صورت های مالی»، «تجزیه و تحلیل صورت های مالی»،«تجزیه و تحلیل نسبت های مالی وکاربردهای آن براي مقاصد مختلف تصمیم گیری»، «مرور مفاهیم مرتبط با مدیریت سود و کیفیت سود و نقش آنها در تصمیم گیری»، «نسبت جریان نقد عملیاتی به بدهی جاری» و «تعریف و تشریح مفهوم جریان نقد آزاد و کاربردهای آن در تصمیم گیری» از محورهای تدریس این کارگاه هستند.

تدریس این کارگاه بر عهده «آرش تحریری» دارای دکتراي حسابداري از دانشگاه علامه طباطبایی، عضو هیات علمی دانشگاه تهران، مدرس گروه مالی و سرمایه گذاري مرکز مطالعات دانشگاه صنعتی شریف، مدیر سرمایه گذاري موسسه مالی و اعتباري کوثر، مدیر واحد بودجه وگزارشگري گروه زرماکارون، عضو کمیته حسابرسی شرکت ملی سرب و روي ایران، مدرس دوره هاي تخصصی با موضوعات؛ تجزیه و تحلیل صورت هاي مالی، مدیریت و صورت جریان وجه نقد، مدیریت سود و حسابداري براي مدیران است.

هزینه ثبت‌نام در این کارگاه برای اعضای شرکت‌های عضو بخش اراضی و استیجاری پارک فناوری پردیس 200 هزار تومان، اعضای شرکت‌­های مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس 80 هزار تومان، اعضا و کارکنان سایر پارک‌ها و مراکز رشد 250 هزار تومان و مخاطبان آزاد 350 هزار تومان است.

افرادی که تمایل به شرکت در این کارگاه دارند با مراجعه به صفحه eventbox.ir/fintro برای ثبت‌نام اقدام کنند.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از ساعت 9 الی 18 با شماره تلفن 76251429-021 و 09219564547 با کارگزار این رویداد تماس بگیرند.


  • بازدیدکنندگان: 61
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ