اخبار
25 آبان 1394
با هدف جلوگيري از زيان‌هاي حقوقي شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس انجام شد:

مرکز تجاری سازی و خدمات فناوری پارک فناوری پردیس مطابق برنامه‌ريزي و تقويم‌ ساليانه‌ي برگزاري كارگاه‌ها و نشست‌هاي تخصصي ويژه شركت‌هاي عضو پارك، کارگاه‌ آموزشی- کاربردی در دو موضوع قانون تجارت و اسناد تجاري را برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس این کارگاه در دو بخش قانون تجارت و اسناد تجاري در محل سالن سراج پارک فناوری پردیس برگزار شد. در بخش اول گارگاه به آشنایی با انواع شركت‌هاي تجاري واركان آن‌ها، آيين تنظيم قراردادها و مشاركت‌ها، مسووليت قانوني اشخاص حقيقي و حقوقي و آشنايي با تشكيلات دادگستري برای شركتهاي مركز رشد پرداخته شد.

بنا به این گزارش در بخش دوم این کارگاه مطالب اختصاصی در خصوص آشنایی اسناد تجاری همانند چك، سفته و ضمانت‌نامه‌هاي بانكي برای شركت‌هاي اراضي و استيجاري مستقر در پارک فناوری پردیس يادآوري و تاكيد شد.

این کارگاه با هدف جلوگيري از زيان‌هاي حقوقي شرکت‌های عضو پارک و ارائه آموزش‌های عمومی و تخصصی و در راستای آموزش مبانی حقوق تجارت و ارتقای دانش نیروی انسانی شاغل در شرکت‌های عضو برگزار گرديد.

گفتنی است در این کارگاه نمايندگان 20 شركت عضو مركز رشد و بخش اراضي و استيجاري پارك حضور داشتند که با توجه به استقبال شرکت‌های عضو و برنامه‌ریزی‌های انجام شده مقرر شد تا كارگاه آموزشي قوانين تامين اجتماعي در آینده‌اي نزديك برگزار شود.

  • بازدیدکنندگان: 1357
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ