اخبار
04 شهریور 1396
فستيوال نوآوري‌هاي صنعت سنگ به همت مركز فن‌بازار ملي ايران و همكاري شركت فرابورس ايران و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري در 27 شهریور ماه برگزار می شود؛

مهندس قنبرپور رييس مركز فن بازار ملي ايران گفت: پيرو برگزاري 7 فستيوال تخصصي عرضه نوآوري درحوزه‌هاي صنعتي و كاربردي مختلف كه با استقبال سرمايه‌گذاران و صنعتگران روبه‌رو شد و با توجه به ظرفيت بالاي كشور در حوزه صنعت سنگ، هشتمین فستيوال این مرکز، در این زمینه برگزار خواهد شد. در اين راستا و پس از چند مرحله دريافت و غربال نوآوري‌ها، فستيوال نوآوري‌هاي صنعت سنگ روز 27 شهريورماه برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، قنبرپور با اعلام این خبر افزود: نوآوري و فناوري‌هاي جديد به عنوان يكي از مزيت‌هاي مهم رقابتي براي بنگاه‌ها به شمار مي‌رود و مركز فن‌بازار ملي ايران به عنوان بسترساز توسعه تبادلات فناوري كشور ايجاد زمينه براي تجاري‌سازي اين نوآوري‌ها از طريق فروش و يا جذب سرمايه‌گذار در دستور كار خود قرار داده‌است.
يكي از اين بسترها بازار دارايي فكري مي‌باشد كه با هدف كمك به فروش و جذب سرمايه‌ براي دارايي‌هاي فكري ثبت‌شده كشور در بستر امن و مطمئن بورس با همكاري سازمان بورس و شركت فرابورس ايران و حمايت معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري تأسيس شده است و فستيوالهاي عرضه نوآوري با هدف توسعه تبادلات در اين بستر طرح‌ريزي شده است.
بيش از 70 نوآوري براي عرضه در اين فستيوال اعلام آمادگي كرده‌اند كه بعد از چند مرحله ارزیابی و غربالگری، 8 نوآوری منتخب در روز رويداد براي مخاطبان به صورت حضوري ارائه شده و اطلاعات بقيه نوآوري‌ها تحت قالب كتابچه‌اي در اختيار سرمایه گذاران و صنعتگران قرار مي گيرد.
انعقاد 16 قرارداد سرمايه‌گذاري روي اختراعات به ارزش بيش از 140 ميليارد ريال از نتايج برگزاري اين رويدادها بوده و 5 قرارداد سرمايه‌گذاري ديگر نيز در حال انعقاد مي‌باشد.
علاقمندان مي‌توانند براي دريافت اطلاعات بيشتر به سايت فستيوال به نشاني www.techfestival.ir مراجعه نمايند.

  • بازدیدکنندگان: 899
  • (رتبه بندی جاری 4.7/5 ستاره ها) مجموع آرا: 3
  • 3 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ