اخبار
12 فروردین 1399
با تلاش شرکت دانش بنیان پارک فناوری سلامت پردیس

دستگاه ونتیلاتور آی سی یو با کارایی حفظ حیات بیماران بستری در آی سی یو‌ها و به ویژه بیماران کرونایی در کشور، بومی سازی، تولید و در اختیار مراکز درمانی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، این دستگاهِ کاربردی که جزو اقلام تحریمی محسوب می‌شود در شرکت دانش بنیان «پویندگان راه سعادت» بعد از ۵ سال کار تحقیقاتی، بومی سازی شده است.
این دستگاه با ظرفیت تولید ۳۰۰ عدد از سال ۱۳۹۸ وارد چرخه تولید شد و با شیوع ویروس کرونا ظرفیت تولید این شرکت تا هزار و ۳۰۰ عدد افزایش یافت.
این شرکت با داشتن بازار‌های صادراتی برای این محصول اکنون تمام تولیدات خود را به بازار داخل اختصاص داده است و تولیدات روزانه خود را به مراکز درمانی ارسال می‌کند.
برخورداری از مزیت قیمتی نسبت به نمونه‌های خارجی، ارائه خدمات پس از فروش و قابلیت پشتیبانی در صورت قطع برق از جمله نکات برتر این دستگاه در مقایسه با نمونه‌های آلمانی، چینی و امریکایی است.
حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، کسب و کار‌های نوپا، فناوران و تولید کنندگان محصولات مرتبط با کرونا در بسته حمایتی ۵ هزار میلیارد ریالی در صندوق نوآوری و شکوفایی تعریف شده است.
  • بازدیدکنندگان: 167
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ