اخبار
24 تیر 1395
با حضور مرکز فن بازار ملی ایران برگزار شد

مأموریتها، کارکردها و فعالیتهای ملی و بین المللی مرکز فن بازار ملی ایران و سازو کارهای بازار دارایی فکری، برای روسای بنیادهای نخبگان سراسر کشور در شهر ارومیه تشریح شد.

بیست و چهارمین نشست روسای بنیادهای نخبگان سراسر کشور در تاریخ 23 و 24 تیرماه 1395 در شهر ارومیه برگزار شد. مرکز فن بازار ملی ایران نیز با حضور در این نشست به تشریح بازار دارایی فکری پرداخت و این بازار را بعنوان یک بستر مناسب برای تجاری سازی اختراعات نخبگان و استعدادهای برتر کشور معرفی نمود.

در این نشست کاکردهای بازار دارایی فکری، نحوه عرضه اختراعات در این بازار، فستیوالهای بازار دارایی فکری و نحوه همکاری استعدادهای برتر عضو بنیادهای نخبگان استان ها بیان شد و روش های مختلف عرضه به طریق واگذاری قطعی، سرمایه گذاری مشترک، اعطای لیسانس و ... تشریح شد.

آخرین عرضه اختراعات در بازار دارایی فکری، معاملات صورت گرفته و در حال انعقاد، رویدادهای آتی بازار، حضور بازار دارایی فکری در جشنواره های منطقه ای رویش در سراسر کشور و ... از بخشهای دیگر این بخش از برنامه نشست بود.

خاطر نشان می سازد بر طبق سیاست های اجرایی حاکم بر اقدام ملی شماره 2-2-6 سند راهبردی کشور در امور نخبگان، لزوم برنامه ریزی برای ارائه محصولات گروههای نخبه بصورت تخصصی برای مشتریان از طریق جشنواره بازار دارایی فکری و ... از سوی مرکز فن بازار ملی ایران مورد تأکید قرار گرفته است.

  • بازدیدکنندگان: 1187
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ