اخبار
01 آذر 1397
در بازدید کارشناسان ارشد شرکت توانیر از دو شرکت فاران و فطروسی مطرح شد؛

پس از بازدید کارشناسان ارشد شرکت توانیر از پارک فناوری پردیس و آشنایی با توانمندی و قابلیت‌های محققین و مجموعه شرکت‌های عضو، پیشنهاد همکاری این مجموعه در تأمین نیازهای تحقیقاتی صنعت برق کشور توسط این گروه مطرح گردید.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مهندس عمری رئیس گروه بازرسی و کنترل کیفی تجهیزات شرکت توانیر ضمن استقبال از همکاری شرکت‌های مستقر در حوزه‌های مختلف مرتبط با صنعت برق در پارک فناوری پردیس ابراز امیدواری کرد، نیازهای این صنعت با توجه به حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و صاحبان ایده در این پارک مرتفع و مسیر ارتباط محققین با این شرکت هموار گردد.

مهندس لعلی از کارشناسان ارشد گروه راهبری و ارزیابی تحقیقات شرکت‌های توانیر نیز گفت: محققین می‌توانند به عناوین اولویت‌های تحقیقاتی سال 1397 شرکت توانیر و شرکت‌های زیرمجموعه از طریق سامانه تحقیقات برق به آدرس satab.tavanir.org.ir   دسترسی داشته و با مراجعه به بانک اطلاعاتی اولویت‌های تحقیقاتی در این سامانه، عنوان تحقیق موردنظر را انتخاب و پس از ثبت‌نام در سامانه، فرم پیشنهاد پروژه را تکمیل و به شرکت مربوطه جهت بررسی ارسال نمایند. پژوهشگران می‌توانند در مورد چگونگی انجام اولویت‌ها با شماره تلفن مربوطه که در اطلاعات هر اولویت درج‌شده است تماس حاصل و یا به نشانی شرکت ذی‌ربط مراجعه نمایند.


  • بازدیدکنندگان: 520
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ