اخبار
21 اسفند 1397


نشست هم‌اندیشی کارگزاران مرکز توسعه‌ی کسب و کار فناوری پارک فناوری پردیس با حضور جمعی از مسؤولین مرکز توسعه‌ی کسب و کار فناوری و کارگزاران ارائه‌دهنده‌ی خدمات فناوری این مرکز، در سالن همایش‌های سراج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مرکز توسعه‌ی کسب و کار پارک فناوری پردیس، با توجه به نیاز شرکت‌های مستقر در این پارک به برخی خدمات، تشکیل و در حال‌حاضر با در اختیار داشتن بیش از 40 کارگزار در 14 سرفصل خدماتی به ارائه‌ی خدمات عمومی و تخصصی می‌پردازد.

علی کربلایی، کارشناس مرکز توسعه‌ی کسب و کار فناوری پارک فناوری پردیس، در این نشست، در ارتباط با اهداف این مرکز گفت: ایجاد بستر لازم به منظور توانمندسازي متقاضیان در جهت تجاري‌سازي ايده‌ها و طرح‌هاي فناورانه‌ی اشخاص حقیقی در سراسر کشور و همچنین تأمین و ارائه‌ی خدمات فناوری و کسب و کار مورد نیاز در جهت توسعه‌ی بازار کسب و کار اشخاص حقیقی و حقوقی در سراسر کشور از جمله آرمان‌های این مرکز می‌باشد.

کربلایی با اشاره به اینکه بهترین کارگزاران هر حوزه‌ی خدماتی در 14 سرفصل خدماتی و 102 عنوان خدماتی زیرمجموعه، گزینش و به عضویت این مرکز درآمده‌اند، گفت: این سرفصل‌های خدماتی شامل خدمات مالی و حسابداری، حقوقی و مالکیت فکری، مدیریت کیفیت و اخذ مجوز، خدمات بازرگانی و امور گمرکی، خدمات برندینگ، توانمندسازی، نمونه‌سازی و سایر خدمات مورد نیاز شرکت‌های مستقر در پارک فناوری پردیس می‌باشد.

وی ضمن بیان اینکه در حال حاضر شاهد افزایش کارگزاران از سایر استان‌های کشور نیز هستیم، افزود: کارگزارانی که خدمات‌شان موردی نبوده و همواره می‌بایست در دسترس شرکت‌های پارک فناوری پردیس باشند، در کریدور مرکز توسعه‌ی کسب و کار پارک مستقر و در حال ایفای نقش می‌باشند.

کربلایی ضمن اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی توسط کارگزاران این مرکز گفت: در دو سال 94 الی 96 شاهد برگزاری 24 دوره‌ی آموزشی با حضور 528 نفر از کارکنان شرکت‌های مستقر در پارک بوده‌ایم.

شایان ذکر است کارگزاران مرکز توسعه‌ی کسب و کار در این نشست به معرفی خود و خدماتشان پرداخته و در رابطه با چالش‌های موجود به هم‌اندیشی و حل مسأله پرداختند.

علاقمندان جهت آشنایی با خدمات قابل ارائه توسط کارگزاران مرکز توسعه‌ی کسب و کار فناوری پارک فناوری پردیس، می‌توانند به تارنمای این مرکز به نشانیwww.TechBiz.irمراجعه نمایند.

  • بازدیدکنندگان: 303
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ