اخبار
26 بهمن 1396
در دو روز به میزبانی پارک فناوری پردیس برگزار شد؛

تالار دو روزه مذاکرات سرمایه‌گذاری شهری در پردیس با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی در محل پارک فناوری پردیس، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، شرکت‌هایی از ایران و همچنین چندین شرکت معتبر بین‌المللی از کشورهای انگلستان، اتریش، چین، آمریکا، روسیه، آلمان، ایتالیا، کره جنوبی، انگلستان، ترکیه و ... در این تالار شرکت کردند و در دو روز به مذاکره پرداخته و تفاهم‌نامه‌های همکاری و سرمایه‌گذاری امضا کردند.

مذاکراتی سرمایه‌گذاری شهری در پردیس، با ارائه چندین شرکت بزرگ بین‌الملی ارائه توضیحاتی در مورد فعالیت آن شرکت‌ها در کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی رسما آغاز شد، در ادامه امین‌رضا خالقیان مدیرکل‌ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس به معرفی این پارک فناوری پرداخت و سپس با تشکیل میزهای مذاکراتی، مذاکره‌کنندگان برای ثبت تفاهم‌نامه‌های همکاری و سرمایه‌گذاری ادامه یافت.

این تالار مذاکراتی سرمایه‌گذاری شهری با امضای تفاهم‌نامه‌هایی میان شرکت‌های خارجی و داخلی به کار خود پایان داد. در طول دو روز مذاکرات با 19 شرکت خارجی و 11 شهرداری و شرکت داخلی، مجموعا 30 میز مذاکراتی تشکیل شد و 50 پروژه و 30 تفاهم‌نامه میان طرفین امضا شد.

بعد از پایان برگزاری این تالار نیز ستاد پیگیری تفاهم‌نامه‌ها تشکیل خواهد شد و در طول ماه‌هاي آینده مکاتبات با شرکت‌ها صورت خواهد گرفت تا تفاهم‌نامه‌ها به حالت اجرایی درآید. نمایندگان شرکت‌های حاضر در این تالار، بعد از پایان مذاکرات به بازديد در پارک فناوری و شهر پردیس پرداختند.

  • بازدیدکنندگان: 691
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ