اخبار
07 خرداد 1396
دانلود فناوری های عرضه شده در INOTEX 2017؛


نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2017) از تاریخ 2 تا 5 خردادماه 96 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران (سالن میلاد) برگزار شد.در نمایشگاه امسال، علاوه بر محورهای تبادل فناوری، محور سرمایه گذاری در نوآوری نیز اضافه شده بود و فرصتهای سرمایه گذاری زیادی در این نمایشگاه به سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی و صنعتگران عرضه شده بود.

این فرصتهای سرمایه گذاری در 2 پاویون و 2 رویداد به سرمایه گذاران عرضه شد:

  1. پاویون نوآوریهای آماده سرمایه گذاری

این پاویون که به 45 اختراع منتخب از بازار دارایی فکری اختصاص داشت، میزبان سرمایه گذاران و صنعتگران زیادی بود و جلسات مذاکره زیادی نیز بین مخترعین و سرمایه گذاران برگزار شد. اطلاعات این اختراعات و نحوه سرمایه گذاری در آنها از اینجا قابل دریافت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص طرح­ ها و هماهنگی جلسات مذاکره با شماره تلفن­های 76250030 الی 32 تماس حاصل شود.

  1. پاویون دانش فنی پژوهشگاهها و مراکز علمی

در این بخش، از بین 30 دانش فنی منتخب که دانشگاه­ها و مراکز علمی آنها را پدید آورده بودند، 15 مورد به نمایش عمومی گذاشته شد و یکی از پاویونهای پربازدید نمایشگاه بود. در حین برگزاری نمایشگاه، چندین تفاهم واگذاری نیز امضا شد و فرصتهای زیادی برای سرمایه گذاری وجود دارد. اطلاعات 30 دانش فنی و نحوه سرمایه گذاری در آنها از اینجا قابل دریافت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص فناوری ها و هماهنگی جلسات مذاکره با شماره تلفن‌های 66013310 – 66013296 تماس حاصل شود.

  1. فستیوال نوآوریهای صنعت تجهیزات پزشکی

هدف اصلی این رویداد، مواجهه حضوری بین مخترعین تجهیزات پزشکی با صنایع و سرمایه گذاران این حوزه صنعتی بود.

فراخوان این رویداد از انتهای سال 95 منتشر شده و بیش از 70 مخترع برای عرضه اختراعات خود به صنایع و سرمایه­ گذاران اعلام آمادگی نموده­ بودند. در این رویداد، 8 اختراع بصورت ارائه شفاهی و ده‌ها اختراع نیز در قالب کتابچه رویداد به سرمایه‌گذاران و صنایع مرتبط عرضه شد و 31 جلسه مذاکره تجاری نیز برگزار شد.

اطلاعات اختراعات عرضه شده در این فستیوال از اینجا قابل دریافت است.

علاقمندان برای سرمایه گذاری و بررسی طرح­ها و هماهنگی جلسات مذاکره می توانند با شماره تلفن‌های 88425968 یا 88418508 تماس حاصل نمایند.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از معاملات این فستیوال حمایت کرده و تسهیلاتی را به میزان 60 درصد معامله تا سقف 5 میلیارد ریال به خریداران و سرمایه­‌گذاران اختراعات ارائه می ­نماید.

  1. رویداد استارتاپ دمو

اين رويداد با ارائه 8 استارتاپ منتخب در حوزه ارتباطات (ICT) و فناوري اطلاعات (IT) به‌عنوان سرمايه‌­پذيران و با حضور سرمایه‏گذاران تخصصی این حوزه در روز سوم نمایشگاه (روز پنج‌شنبه 4 خردادماه 96) برگزار شد.

فراخوان این رویداد در تاریخ 17 اردیبهشت 96 منتشر شده و 31 استارتاپ‌ آماده عرضه به سرمایه‌گذار، اعلام آمادگی نموده بودند. در این رویداد، 7 استارتاپ که به مرحله جذب سرمایه‌گذار رسیده بودند و ضمن تثبیت تیم و پیشرفت مناسب ایده، شخصیت حقوقی آنها نیز ثبت شده و یا آماده ثبت بود، به ارائه خود به سرمایه گذاران پرداختند و 18 جلسه بین استارتاپ­ها با سرمایه گذاران برقرار شد.

کتابچه استارتاپ­های عرضه شده در این رویداد از اینجا قابل دریافت است

نمایشگاه اینوتکس 2017، عرصه بسیار مناسبی برای علاقه مندان به سرمایه گذاری در نوآوری و فناوری بوده و بیش از 200 فرصت سرمایه گذاری در این نمایشگاه به معرض دید عموم گذاشته شده بود.

  • بازدیدکنندگان: 908
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ