اخبار
28 آذر 1396
همکاری دانشگاه آزاد پردیس و پارک فناوری پردیس؛

یکی از روشهای مناسب همکاری صنعت و دانشگاه استفاده از ظرفیتهای مدیران و متخصصین اجرایی، به ویژه شرکتهای دانشبنیان به عنوان اساتید و مدرسین دانشگاهها میباشد. نتیجه این کار متناسب شدن آموزشهای دانشگاهی با نیازهای تخصصی شرکتها و هدفمندتر شدن پژوهشهای دانشگاهی در راستای اولویتهای تحقیقاتی شرکتها خواهد بود.

 به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، براساس تفاهمات انجام شده با مدیران دانشگاه آزاد اسلامی، این امکان فراهم شده است تا مدیران و متخصصین شرکت‌های عضو پارک بتوانند به عنوان استاد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس تدریس نمایند. در نتیجه این کار همکاری بین شرکتها و دانشگاه تسهیل خواهد شد و این موضوع منافع متعددی هم برای دانشگاه و هم شرکتها خواهد داشت که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

-از این طریق شرکت‌ها ضمن آموزش دانشجویان مطابق با نیازهای واقعی حوزه کاری خود، امکان شناسایی و جذب منابع انسانی مستعد را خواهند داشت.

-همچنین اساتید میتوانند ضمن بهرهبرداری از آزمایشگاهها و کارگاههای دانشگاه، مسالههای واقعی صنعت را به عنوان پایان نامه دانشجویان تعریف و راهنمایی نمایند.

لذا مدیران و متخصصین شرکتها در صورت تمایل، جهت تدریس در ترم جاری این واحد دانشگاهی، حداکثر تا تاریخ 29/09/1396 بر اساس توضیحات پیوست، مراتب را به دفتر امور پژوهش و فناوری پارک ارسال نمایند.

شرکتها در صورت نیاز به توضیحات بیشتر میتوانند با شماره 76250250 داخلی 4352 و 4302 تماس حاصل نمایند.

مدیران محترم شرکتها لطفا موارد زیر را مدنظر داشته باشند:

1- رشته های در حال اجرای این واحد دانشگاهی مطابق جدول زیر می باشد:

حقوق

کامپیوتر- گرایش نرم افزار

صنایع

برق

حسابداری

مکانیک

معماری

عمران

-شایان ذکر است که امکان اضافه کردن سایر رشته ها به تناسب شرکت‌های فعال در پارک برای ترم‌های آینده وجود دارد. لذا شرکتهایی که تمایل دارند در حوزه کاری ایشان رشته های دانشگاهی در واحد پردیس اجرا شود نیز می‌توانند برای برنامه ریزی و هماهنگی لازم، درخواست خود را به دفتر امور پژوهش و فناوری ارسال نمایند.

2- با توجه به اینکه ظرفیت مذکور و امکان تدریس صرفا برای مدیران و متخصصین شرکتهای عضو پارک فناوری پردیس می باشد؛ ضروری است که افراد مورد نظر رابطه کاری مستمر (مدیر، کارشناس یا مشاور) با شرکت داشته باشند و لیست افراد توسط مدیر عامل شرکت طی نامه ای مطابق جدول زیر به دفتر امور پژوهش و فناوری پارک معرفی شود. شایان ذکر است که مدرک دانشگاهی افراد معرفی شده باید دکتری و یا کارشناسی ارشد باشد.

ردیف

نام و نام خانوادگی

آخرین مدرک تحصیلی

رشته تحصیلی و تخصص

سمت و نوع همکاری با شرکت

شماره تماس (ثابت/ همراه)

1


2


...

 


  • بازدیدکنندگان: 875
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ