اخبار
26 مهر 1396
آغاز به کار رویداد سرمایه گذاری Tech Deal؛

اولین دوره از سلسه رویدادهای Tech Deal (معامله فناوری) صبح امروز در محل اتاق بازرگانی تهران، با حضور سرمایه‌گذاران، صاحبین صنایع و مخترعین آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس رویدادهای Tech Deal با هدف جلب سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع به کسب و کارهای دانش‌بنیان بومی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فن‌بازار ملی ایران و اتاق بازرگانی تهران برگزار شده است.
در این رویداد، سرمایه‌گذاران و صاحبین صنایع با جدیدترین فناوری ها و نوآوری های دانش بنیان حوزه کاری خود که توسط اکوسیستم نوآوری داخلی ایجاد شده‌اند آشنا می‌شوند.
در شروع این برنامه مهندس علی اکبریان دبیر شبکه فن بازار ملی ایران گفت: این رویداد با هدف معرفی و تزریق طرح های فناورانه و دانش بنیان بومی در حوزه ی تجهیزات پزشکی و فناوری نانو در دو پنل تخصصی برگزار می شود.
وی توضیح داد: در پنل اول 6 اختراع در حوزه تجهیزات پزشکی و در پنل دوم که بعدازظهر آغاز به کار میکند ۷ اختراع در حوزه نانو فرصت می یابند طرح خود را هرکدام در قالب 10دقیقه تشریح طرح و 5دقیقه پرسش و پاسخ ارائه دهند.
وی در توضیح و معرفی بیشتر این رویداد گفت: معرفی نوآوری های صرفا دانش بنیان و بومی به علاوه استفاده از داوران خبره هر صنعت برای ارزیابی طرح های فناورانه و راستی آزمایی طرح ها از مهمترین وجوه تمایز این رویداد است.
علی اکبریان در ادامه متذکر شد: تلاش شده فرصتی فراهم شود تا سرمایه گذاران و صاحبان صنایع مرتبط نیز برای حضور در این رویداد، با برگزاری نشست‌های گوناگون با یکدیگر مذاکره کنند و ضمن ارائه توانمندی‌های خود، زمینه توسعه کسب و کارهای فناور و دانش‌بنیان در عرصه صنعت فراهم شود.
قابل توجه است علاوه بر حضور فناوران و صاحبان طرح های نوآورانه که به ارائه طرح‌ها و دستاوردهای خود می‌پردازند، همچنین صنعتگران و صاحبان کسب و کارهای گوناگون، بنگاه های سرمایه‌گذاری، مشتریان بالقوه اختراعات و نیز هیئت داورانی متشکل از خبرگان هر صنعت، در این رویداد یک‌روزه حضور دارند.
سایر اخبار و اطلاعات مربوط به این رویداد را در کانال پارک فناوری پردیس دنبال کنید.


  • بازدیدکنندگان: 842
  • (رتبه بندی جاری 4.5/5 ستاره ها) مجموع آرا: 2
  • 3 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ