اخبار
16 مرداد 1398
دعوت از شرکت‌های پارک فناوری پردیس برای حضور در این نمایشگاه

پاویون ملی ایران در پنجمین نمایشگاه بین­‌المللی بازسازی سوریه که در شهریور ماه برگزار می‌شود، میزبان شرکت‌های پارک فناوری پردیس خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، پاویون ملی ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی در پنجمین نمایشگاه بین‌­المللی بازسازی سوریه تشکیل می‌شود.

با توجه به روابط راهبردی کشور سوریه با جمهوری اسلامی ایران و نیاز به بازسازی زیرساخت‌­های این کشور بعد از آسیب‌­های جنگ­ اخیر، فرصت مناسبی برای گرفتن سهم مهمی از این بازار برای شرکت­‌های دانش­‌بنیان ایرانی -در نبود رقبای منطقه‌­ای- وجود دارد. شرکت‌های ایرانی بالاخص در زمینه­‌های «ساختمان و کلیه زیر مجموعه های وابسته»، «برق و انرژی، انرژی های تجدید پذیر، آب، تصفیه آب»، «نفت و گاز و پتروشیمی»، «ارتباطات و فناوری اطلاعات» و «تجهیزات بیمارستانی و دارو» می‌توانند به دنبال بازارهای جدیدی برای محصولات خود باشند.

پنجمین نمایشگاه بین‌­المللی بازسازی سوریه 26 الی 30 شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود. در حاشیه این نمایشگاه، شرکت­‌کنندگان می‌­توانند از برنامه‌­هایی مانند «برگزاری جلسه تخصصی شناخت بازار سوریه قبل از نمایشگاه»، «جلسه‌­های B2B»، «نشست­‌های تخصصی» و دیگر رویدادهای جانبی، بهره‌­مند شوند.

شرکت­‌هایی که تمایل به شرکت در این نمایشگاه دارند، می‌­توانند جهت استفاده از تسهیلات مربوطه و كسب اطلاعات تكميلي، با مجری برگزاری این طرح، شرکت پارس ستاک با شماره تماس 5-88540252 یا آقای کلینی در مرکز توسعه تجارت فناوری پارک فناوری پردیس با شماره 76250250، داخلی 4376 تماس حاصل کنند. شرکت‌های علاقه‌مند همچنین می‌توانند از طریق پایگاه اینترنتی bpms.nsfund.irاقدام به ثبت‌­نام نمایند.

شایان ذکر است، ثبت نام جهت حضور در این نمایشگاه، برای شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس، تا مدت زمان محدودی تمدید شده است.


 

  • بازدیدکنندگان: 301
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ