اخبار
27 تیر 1396
در جلسه معرفی سامانه جدید ارزیابی شرکت ها عنوان شد

سامانه جدید ارزیابی شرکت ها توسط پارک فناوری پردیس و با کارگزاری شرکت تکچی شرق راه اندازی می شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، دفتر امور پژوهش و فناوری پارک به عنوان یکی از طرح های مهم 1396، قصد دارد شرکت های عضو را بر اساس یک سیستم به‌روز و شاخص های استاندارد، ارزیابی و رتبه بندی کرده تا سطح توانمندی و فعالیت شرکت ها احصا شود.

برای معرفی این سامانه ارزیابی، مدیران بیش از 20شرکت عضو پارک در جلسه امروز حاضر شدند تا از فواید و فرایندهای این سیستمِ ارزیابی مطلع شوند. در ابتدای جلسه، مهندس حسین صابری معاون توسعه فناوری پارک، در خصوص کلیت طرح و اهداف متعالی ناشی از اجرای این ارزیابی صحبت نمود. در ادامه، دکتر سید جوادحسینی مدیرعامل شرکت تکچی شرق به عنوان کارگزار اجرایی پارک فناوری پردیس، سامانه و شاخص های این ارزیابی را معرفی کرده و چند نمونه از ارزیابی های پایلوت را هم تشریح کرد.

حسینی در این جلسه همچنین از فواید ارزیابی و رتبه بندی برای شرکت ها و تاثیر آن بر توسعه و چشم انداز سازمان گفت، وی تصریح کرد: یک ارزیابی استاندارد می تواند تصویر واضح و کاملی از سازمان را در اختیار مدیران قرار داده تا علاوه بر اینکه شرکت را از نقاط قوت و توانمندی های خود مطلع کند، نقاط ضعف و عارضه های سیستم را هم نمایان کرده تا برای برطرف کردن آن مشکلات اقدام کنند.

وی تاکید کرد: پیدا کردن علت نقاط ضعف، تقویت نقاط قوت و یافتن راهی برای برطرف کردن نقاط ضعف سیستم، از مهمترین خروجی های یک سیستم ارزیابی است.

مدیرعامل شرکت تکچی همچنین در مورد تاثیر این ارزیابی ها بر تصمیم گیری مدیران پارک گفت: این ارزیابی ها در تصمیم گیری مدیران پارک جهت واگذاری پروژه‌های بزرگ یا شناسایی شرکت های توانمند هم تاثیرگذار است تا نقش هر شرکت را در پروژه های بزرگی که تعریف می‌شود مشخص کند.

در انتهای جلسه و قبل از پرسش و پاسخ مدعوین، صابری به هزینه های این ارزیابی برای شرکت ها اشاره کرده و گفت: برای سه دسته شرکت در نظر گرفته شده در این طرح، قسمت اعظمی از هزینه ارزیابی، توسط پارک و به عنوان حمایت پرداخت می‌شود و سهم خود شرکت ها در انتهای فرایند ارزیابی و دریافت گزارشات، پرداخت خواهد شد.
  • بازدیدکنندگان: 1282
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ