اخبار
06 آبان 1398
در بازدید مدیران این پالایشگاه از پارک فناوری پردیس رخ داد:

در بازدید مدیران پالایشگاه نفت امام خمینی(ره) شازند از پارک فناوری پردیس، ضمن تعریف همکاری مشترک میان دو مجموعه، ظرفیت همکاری پالایشگاه امام خمینی با شرکت‌های عضو پارک بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، «غلامی» مدیر عملیات، «خدادادزاده» مدیرکل خودکفایی و تدارکات کالا و «هاتفی» مدیر کارگاه ابزار دقیق پالایشگاه نفت امام خمینی(ره) شازند به همراه «ابوالفضل خراط» مدیر فن بازار تخصصی گاز از پارک فناوری پردیس بازدید کردند.
این نشست با معرفی ظرفیت و تجربیات پارک فناوری پردیس در تعامل با صنایع دولتی و هم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری، آغاز و با تعریف همکاری مشترک میان پارک فناوری پردیس و پالایشگاه نفت امام خمینی(ره) شازند ادامه یافت.
در این نشست از مواردی چون «اجراي قراردادها به صورت تضمین شده»، «تعیین قیمت تجاري در قراردادهاي بومی‌سازي فناوري»، «وجه التزام قراردادي در تعهد فروش تجهیزات تجاري‌شده»، «تعهد در به‌روز رسانی تجهیزات»، «مسولیت حقوقی و مالی اجراي قرارداد»، «گارانتی محصولات و تجهیزات»، «تضمین آموزش بهره‌بردار» و «تضمین خدمات پس از فروش»، به عنوان امتیازات و ظرفیت‌های پارک فناوری پردیس در قراداد با صنایع دولتی نام برده شد.
در ادامه این برنامه، پروژه «پکیج جداسازی آب از روغن» توسط مدیر عملیات پالایشگاه مطرح و تصمیم گرفته شد این پروژه با استفاده از ظرفیت‌های پارک فناوری پردیس، اجرایی شود.
معرفی واحدهای فناور و ظرفیت‌ها و امکانات آنها برای همکاری با پالایشگاه نفت امام خمینی (ره) شازند، برنامه دیگر این نشست بود. در این بخش شرکت‌های «بیناب سنجش دماوند»، «محرک‌سازان دنا»، «ایلیا بنیان دانش» و «شرکت ناموران قرن پانزدهم خورشیدی» ظرفیت‌های خود را برای همکاری ارائه کردند.
در ادامه این برنامه، مدیران پالایشگاه نفت امام خمینی(ره) شازند از شرکت‌های «کارافن پرداز مبتکر مانا»، «ایده کاوان صنعت پردیس» و «توسعه دانش و فناوری ایلیا» بازدید کردند. در این بخش نیز ظرفیت‌های همکاری پالایشگاه نفت امام خمینی (ره) با شرکت‌های مذکور، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
بازدید از نمایشگاه تجهیزات فناورانه پارک فناوری پردیس، پایان بخش این برنامه بود. حین این بازدید، مدیران پالایشگاه با مدیران شرکت‌های «آسان لیزر ساخت»، «اوار پلاست»، «ایرانیان بانژ» و «فرادید توربو صنعت» مذاکراتی برای تعریف همکاری انجام دادند.
  • بازدیدکنندگان: 187
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 1

نظری وجود ندارد.

پاسخ