اخبار
08 تیر 1395
با اجرای طرح نیازسنجی آموزشی توسط مرکز تجاری سازی و خدمات فناوری پارک؛

با اجرای طرح نیازسنجی آموزشی برای اولین بار در بین شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس، عناوین دوره‌های آموزشی مورد نیاز این شرکت‌ها جهت تعیین اولویت‌های آموزشی برای سال 95 مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، طي اين طرح بیش از پانصد عنوان آموزشی از مؤسسات آموزشی معتبر کشور، جمع‌آوری و از بین آن‌ها هشتاد عنوان گزینش گردید که در هفت گروه حقوقي و قراردادها، مدیریت، مالی و حسابداری و سرمایه‌گذاری، مدیریت فناوری، بازاریابی و تبلیغات، استانداردها و بازرگانی طبقه‌بندي شده و جهت نیازسنجی و نظرخواهی از شرکت‌های عضو طی فرآیندی به صورت آنلاین برای آن‌ها ارسال گردید.

در ادامه اجرای این طرح شرکت‌ها از بین دوره‌های ارائه شده، به‌صورت آنلاين به عناوین مورد نیاز خود رأی دادند كه پس از جمع‌آوری، تحلیل و استخراج اطلاعات؛ 40 عنوان آموزشی داراي بيشترين راي به‌عنوان اولويت‌هاي آموزشي سال 95 و در مرحله بعد 21 عنوان آموزشي براي برگزاري در سال‌جاري برای شرکت‌های اراضی، استیجاری و مرکز رشد انتخاب شدند.

شایان ذکر است؛ جهت حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور عضو پارک فناوری پردیس و کمک به پیشرفت و موفقیت آنها، شرکت‌های مرکز رشد از 80 درصد و شرکت‌های استیجاری از 50 درصد کمک هزینه برخوردار خواهند شد.

ليست دوره‌هاي آموزشي سال 95

  • بازدیدکنندگان: 1340
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 2 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ