اخبار
16 آبان 1396
در سیزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی ؛

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا عضو پارک فناوری پردیس، در سیزدهمین «کنفرانس توسعه منابع انسانی» که با حضور محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، موفق به کسب «تقدیرنامه سه ستاره تعالی منابع انسانی» شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، انجمن مدیریت منابع انسانی ایران و سازمان مدیریت صنعتی، مدل "تعالی منابع انسانی" را طراحی و تدوین کرده که در آن سالانه سازمان‌های متقاضی و رهسپار تعالی در ارزیابی‌های متخصصین بر اساس این مدل شرکت می کنند.

این مدل با بهره‌گيري از مدل‌هاي تعالي سازماني و EFQM، چارچوبی جامع مبتني بر مجموعه‌اي از ارزش‌هاي محوري، معيارها و شاخص‌ها در حوزه منابع انساني سازمان ارائه می‌کند كه با ارزيابي مستمر فعاليت‌ها، فرايندها و نتايج منابع انساني سازمان، نقاط قوت و فرصت‌ها را شناسايي کرده تا براي بهبود آن‌ها و رسيدن به سازمانی توسعه‌يافته برنامه‌ريزي کنند.

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، در دومین حضور خود در این ارزیابی، موفق به دریافت تقدیرنامه سه ستاره تعالی منابع انسانی شد که نشان از اهمیت سرمایه‌های انسانی در مجموعه، مدیریت و برنامه‌ریزی مناسب در این حوزه و همکاری و همفکری تمام همکاران دارد.

  • بازدیدکنندگان: 773
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ