اخبار

مهلت ثبت نام در مرحله اول (با تخفیف) کتاب جامع شرکت های عضو پارک فناوری پردیس تا 31 مرداد ماه تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس با توجه به درخواست بیشمار شرکت‌های عضو، مبنی بر افزایش زمان مهلت ثبت نام مرحله اول (با تخفیف) کتاب جامع، مهلت ثبت نام در این مرحله را، برای ثبت اطلاعات شرکت‌های متقاضی یا تبلیغات، تا تاریخ ۳۱ مرداد ماه تمدید کرد. بر این اساس شرکت‌هایی که تا این تاریخ اقدام به ثبت‌نام زودهنگام کنند از 20 درصد تخفیف بهره‌مند می‌شوند.
شایان ذکر است،‌ از مزایای انتشار این کتابِ جامع و ثبت اطلاعات شرکت‌ها در آن، میتوان به «تولید نسخه چاپی و دیجیتال کتاب»، «معرفی کامل شرکت‌های عضو به دو زبان فارسی و انگلیسی»، «شناساندن توانمندی و محصولات شرکت‌های عضو به جامعه مخاطب»، «تقویت برند سازمانی و افزایش ظرفیت بازاریابی شرکت‌‌های عضو»، «ارائه به مهمانان و مدعوین بازدید کننده از پارک(داخلی و خارجی)»، «ارائه در نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی»،‌ «امکان تبلیغات ویژه در کنار بزرگان علم و فناوری»، «ارسال به مقامات، سازمان‌ها و نهادهای تصمیم گیرنده کشور» و ... اشاره کرد.
گفتنی‌ست،‌ مطابق برنامهریزیهای انجام شده، این نسخه از کتاب جامع در آذر ماه سال جاری منتشر می‌شود.
شرکت‌های متقاضی جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با آقای فدایی به شماره 76250250 داخلی 2135، همچنین از طریق ارتباط با مدیر کانال تلگرامی «فرهنگی، ورزشی پارک فناوری پردیس» techsport@ و یا شرکت «نشر دیدار پارسیان» مجری کتاب جامع شرکت‌های عضو با شماره ۸۸۳۲۱۵۹۷ تماس حاصل کنند.
گفتنی‌ست، سایت شبکه نوآوری تهران به آدرس www.tinet.ir و یا parkbook.tinet.ir آماده ثبت اطلاعات شرکت‌های متقاضی برای انتشار در ویرایش سوم کتاب جامع شرکت‌های عضو می‌باشد.

برای اتصال مستقیم به صفحه ثبت نام درکتاب جامع شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیسکلیککنید.
  • بازدیدکنندگان: 291
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ