اخبار

شرکت صنایع ارتباطی آوا عضو پارک فناوری پردیس، به عنوان "صنعت برق و الکترونیک برتر سال 1396" شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، محمد شریعتمداری، وزیر صنعت معدن و تجارت، تندیس طلایی روز ملی صنعت و معدن را به دکتر داود ادیب رییس هیات مدیره شرکت صنایع ارتباطی آوا اهداء و از اقدامات انجام شده در آن شرکت قدردانی کرد.

برپایه معیارهای کارگروه انتخاب برگزیدگان ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن ، این شرکت فناور، به عنوان صنعت برق و الکترونیک برتر سال 1396 شناخته شد و مورد تقدیر مسئولین قرار گرفت.

در چهلمین سال مراسم روز ملی صنعت که در 10 تیرماه، با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور، محمد شریعتمداری وزیر صنعت و معدن و عزیز اکبریان رییس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی برگزار شد، این جایزه و تندیس طلایی به خاطر تولید محصولات سوئیچینگ VOIP/NGN/IMS به شرکت آوا تعلق گرفت.

گفتنی است، شرکت صنایع ارتباطی آوا، با بیش از پانزده سال تجربه و برخورداری از مهارت و دانش کارشناسان متخصص، یکی از صنایع فناور کشور و پیشگام در زمینه فناوری های نوین مخابراتی می باشد. این شرکت از سال 1397، طراحی و تولید مراکز تلفن نسل جدید مبتنی بر شبکه را براساس جدیدترین فناوری مخابراتی جهان NGN و IMS آغاز نمود.

این شرکت فناور در راستای اهداف خود و متناسب با دانش روز دنیا؛ ضمن استقرار سیستم های مدیریت کیفیت نوین، موفق به اخذ مجوز «شرکت ارتباطات زیرساخت های کشور» و «سازمان تنظیم ارتباطات رادیویی کشور» و ده‌ها تاییدیه و لوح و افتخار ملی و بین المللی گردیده است.

پارک فناوری پردیس کسب این موفقیت را به مدیران و متخصصین شرکت صنایع ارتباطی آوا تبریک می‌گوید.


  • بازدیدکنندگان: 736
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ