اخبار
22 شهریور 1394
با هدف آشنايي اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها با پارك فناوري پرديس:

در راستاي برگزاری تورهای علم و فناوری و به منظور فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و گفتمان علم و فناوری و آشنایی با دستاوردهای فناوري و پژوهشی کشور، پارک فناوری پرديس میزبان روسای دانشگاه‌هاي استان فارس بود.

بر اساس این گزارش، نخستين روز از برگزاری تور علمی با حضور روساي دانشگاه‌هاي استان فارس به ميزباني مهندس صفاری‌نیا رييس پارک فناوری پردیس، مهندس هزاوه مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان و مهندس صابری معاون توسعه فناوری در محل پارک فناوری پردیس برگزار شد.

در طی این بازدید مهمانان از نمایشگاه دائمی دستاوردهای فناورانه کشور در پارک بازديد و همچنین از دو تیم مستقر در مرکز رشد فناوري نخبگان به نام‌های «کائسنا» و «دونینت» ديدن كردند.

در حاشيه اين بازديد دکتر محمدرضا شریف رییس بنیاد نخبگان استان فارس گفت: برگزاری این گونه تورهای علمی در راستای آشنایی دانشگاهیان با اکوسیستم کارآفرینی، بسیار مفید و ارزشمند است و این در صورتی است که در برخی مواقع ارتباط مابین دستگاه‌ها و دانشگاهیان وجود ندارد.

دكتر شریف با اشاره به اهمیت کارآفرینی در کشور گفت: در راستای برگزاری تور علمی و فناوری مختص استان‌های کشور می‌توانیم به تربیت دانشجویان علاقمند به كارآفريني بپردازيم.

مهندس صفاري‌نيا نيز در اين ديدار آمادگي پارك فناوري پرديس را براي همكاري با كليه مراكز پژوهشي و فناوري كشور اعلام و ابراز اميدواري كرد اين بازديد بتواند مقدمه‌اي براي همكاري‌هاي دوجانبه گردد.

شايان ذكر است پارك فناوري پرديس پذيراي تورهاي فناوري از سراسر كشور با هدف انتقال تجربیات در اکوسیستم کارآفرینی دانشگاه‌ها و شركت‌هاي دانش بنيان در تمامي حوزه‌هاي فناوري مي‌باشد.

  • بازدیدکنندگان: 1439
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ