اخبار
13 مرداد 1395
با هدف صادرات محصولات دانش بنیان به خارج از کشور،

تور علمی و فناوری هیات هندی به میزبانی پارک فناوری پردیس برگزار شد.

تور علمی و فناوری هیات هندی به میزبانی پارک فناوری پردیس و در راستای معرفی دستاوردهای علم و فناوری ایران و فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و گفتمان علم و فناوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، پارک فناوری پردیس که با هدف بستر سازی جهت انتقال فناوری های نوین به داخل کشور و صادرات محصولات دانش بنیان به خارج از کشور، میزبان هیات هایی از کشورهای مختلف است، در تازه ترین تور علمی نیز هیاتی از فعالان حوزه رسانه علم و فناوری کشور هندوستان از این پارک دیدن کردند و برای آنها توضیحاتی درباره پارک فناوری پردیس ارائه شد.

این هیأت با پروژه‌های های ملی و بین‌المللی این پارک از جمله: نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری (اینوتکس)، جایزه مصطفی (ص) و مسابقه نور ابن هیثم، مرکز فن بازار ملی ایران، بوستان اندیشمندان، دپارتمان تجاری‌سازی دستاوردها، برگزاری کارگاه‌های آموزشی بین‌المللی، بازدید هیات‌های بلند پایه کشورهای مختلف و دیگر اقدامات پارک فناوری پردیس آشنا شدند.

بهره وری از تکنولوژی برای تبلیغ دین
سید قلب عباس الرضوی، مسوول هیات هندی با ابراز علاقه نسبت به دستاوردهای پارک فناوری پردیس بیان کرد: هیاتی که از پارک فناوری پردیس بازدید کردند متشکل از اساتید مبلغ دینی کشور هندوستان هستند. از نظر ما دستاوردهای این پارک بسیار قابل توجه است.

وی گفت: کشور هندوستان از نظر علمی ضعیف نیست، اما به جرات می توان گفت ایران با سرعت بالایی رشد علمی دارد و هندوستان شاید حرف زیادی در مقابل ایران نداشته باشد.

عباس الرضوی با ابراز علاقه نسبت به همکاری های فناورانه میان ایران و هندوستان گفت: ضمن این که همکاری میان دو کشور می توان موجب رشد علمی روز افزون باشد. ما علاقه مند هستیم تا از تکنولوژی برای تدریس و گسترش دینی استفاده کنیم.

وی افزود: در این بازدید برای ما کلیپی از دستاوردهای پارک فناوری پردیس و جایزه مصطفی (ص) پخش شد که تصمیم داریم این فیلم را تهیه کرده و در هندوستان برای گروه های مختلف پخش کنیم تا مردم کشور ما با این فعالیت ها بیشتر آشنا شوند.

  • بازدیدکنندگان: 1200
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ