اخبار
26 آذر 1396
آینده کسب و کار خود را در پارک فناوری پردیس بسازید؛

اگر مخترع هستید، اگر کارآفرین یا ایده پرداز هستید یا اگر مدت هاست به دنبال یک حامی برای هموار ساختن آینده کسب و کارتان می‌گردید این گزارش می‌تواند کمکی در تحقق رویاهایتان باشد.

مركز رشد فناوري نخبگان پارك فناوري پرديس، یکی از بسترهای حمایتی از کارآفرینان و واحدهای کوچک و نوپا است که مجددا ثبت نام و عضوگیری خود را آغاز کرده است. این مرکز برای ایده پردازانی که با تکیه بر علم، تخصص و فناوری دارای ایده‌های قابل تجاری شدن هستند مشاوره‌های ضروری و نیز خدمات و تجهیزات مناسب را برای حضور مستقل و موثر در صحنه فناوری آماده می کند.

روابط عمومی پارک فناوری پردیس برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به سراغ سيدعلي هزاوه مدير مركز رشد فناوري نخبگان رفته است تا جزئیات لازم برای حضور علاقه‌مندان در این مرکز را به دست آورد.

بدون محدودیت ایده، سن و تحصیلات عضو شوید
هزاوه در شروع، از نامحدود بودن رشته‌های قابل پذیرش در این مرکز اینچنین گفت: تيم‌ها و شركت‌هاي نوپاي فعال در حوزه‌هاي فناوری نظیر برق و الكترونيك، فناوري اطلاعات و ارتباطات، مكانيك پيشرفته و مکاترونیک، تجهيزات پزشكي، پرینترهای سه بعدی و تولید دیجیتال، نانو مواد و ... بدون محدودیت سنی و تحصیلی می‌توانند برای عضویت در این مرکز متقاضی باشند.
وی تاکید کرد: همچنین نیازی نیست که متقاضی شرکت ثبت شده یا محصول تجاری سازی شده‌ای داشته باشد تنها کافی است نمونه اولیه و قابل ارائه‌ای در دست داشته باشد.

مزیت‌های عضویت در این مرکز
مدير مركز رشد فناوري نخبگان در ادامه به مزیت های حضور در این مرکز برای مخترعین، کارآفرینان و ایده پردازان اشاره کرد و گفت: خدمات این مرکز شامل خدمات عمومی و تخصصی می باشد که در بخش خدمات عمومی استفاده از فضای استقرار ارزان قیمت، دسترسی به تجهیزات و امکانات کاری مانند ادوات اداری، اینترنت و ... به علاوه حضور در یک فضای دانش بنیان با حضور پیشروان عرصه نوآوری در اختیار افراد است.
وی ادامه داد: در بخش تخصصی هم آموزش مهارت های کسب و کار، استفاده از مشاوره های تخصصی و حضور در دوره های آموزشی برای تیم ها در نظر گرفته شده است، به علاوه تیم های این مرکز با حمایت ما می توانند آینده مالی و کاری خود را رقم بزنند در این بخش معرفی به شبکه گسترده سرمایه گذاران و حضور در نمایشگاه های بین المللی در نظر گرفته شده است.
هزاوه تصریح کرد: مرکز رشد علاوه بر ارائه امکانات وخدمات پشتیبانی، هدایت و نظارت بر روند پیشرفت این واحدهای فناوری را نیز به عهده خواهد داشت.

در دنیای کسب و کارتان بِرند شوید
مركز رشد با داشتن شبكه گسترده همكاران (خصوصي و دولتي) و ارائه خدماتی که پیش از این گفته شد تلاش می کند تا تیم های کاری کوچک و بدون حامی را قوام بخشیده و در بازار کسب و کار برند کند، سيد علي هزاوه در خصوص الزامات استفاده از خدمات این مرکز برای متقاضیان گفت: وجود تيم كاري كارآفرين، متخصص و با انگيزه‌، طرح فناورانه با قابليت تجاري سازي و برنامه كاري مُنسجم از الزامات عضويت در مركز رشد است، غیر از این محدودیتی برای افراد و پذیرش در این مرکز وجود ندارد.

3 ماه حضور رایگان برای شناسایی خود و ایده‌هایتان
هزاوه درخصوص مراحل پذیرش متقاضيان گفت صاحبان طرح با تكميل و ارسال فرم اوليه تقاضاي عضويت و با ارائه اطلاعاتي در مورد تيم كاري و طرح مورد نظر، در فرآيند عضويت قرار مي‌گيرند و در صورت تاييد اوليه طرح، جلسه معارفه و آشنايي با پارك فناوري پرديس و مركز رشد به صورت عمومي برگزار می شود، در گام بعدي با حضور متخصصان مربوطه جلسات مجزايي با صاحبان طرح‌ها برگزار شده تا طرح‌ها از جنبه‌هاي بازار و فني مورد تاييد قرار گيرد.
هزاوه افزود: تیم‌هایی که مورد پذیرش اولیه قرار گیرند به مدت 3 ماه در فضای کاری اشتراکی آموزش های رایگان ديده و در پایان دوره از طرح خود دفاع خواهند کرد. این آموزشها و مهارت‌ها در دوره پیش‌رشد و دوره رشد کامل‌ و تخصصی‌ خواهد بود.
مدير مركز رشد فناوري نخبگان همچنين به محدوديت فضاي استقرار شركت‌ها و تعداد درخواست‌ها اشاره كرد و افزود: متقاضیان تا تاریخ 8 دی ماه سال جاری فرصت دارند تا به نشانی اینترنتی مرکز رشد فناوری نخبگان (ww.techelite.ir) برای تکمیل فرم ثبت نام مراجعه کنند.
  • بازدیدکنندگان: 935
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ