اخبار
15 مهر 1398

اساتید دانشگاه کوفه عراق با مدیران پارک فناوری پردیس دیدار کردند. در این دیدار تعامل دو کشور در زمینه پارک‌های فناوری مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوی پردیس، در ديدار «امین‌رضا خالقیان» مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل پارک فناوری پردیس با تعدادي از اعضاي دانشگاه كوفه، میهمانان عراقي با زيرساخت‌ها و مزایای حضور شرکت‌های نوپا و فناور در پارک فناوری پردیس آشنا شدند.

امکان همکاری ایران با عراق در ایجاد یک پارک فناوری و انتقال تجربه از سمت پارک فناوری پردیس در این زمینه، از جمله پیشنهاداتی بود که ضمن معرفی دستاوردهای فناورانه پارک، از طرف مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس به عراقی‌ها مطرح شد.

اساتید دانشگاه کوفه نیز ضمن دعوت از مدیران پارک فناوری پردیس برای بازدید از دانشگاه کوفه، استفاده از تجربيات جمهوري اسلامي ايران در توسعه زيست‌بوم نوآوري و توسعه استارتاپ‌ها را حائز اهميت دانستند و بر همكاري در اين حوزه تاكيد كردند.

گفتنی‌ست، هیئت عراقی همچنین در کارخانه نوآوری آزادی نیز به عنوان اولین شعبه پارک فناوری پردیس حضور یافتند. این بازدید با رویکرد دریافت تجربیاتِ این مجموعه در ایجاد و فراهم‌آوردن بستر حضور زیست‌بوم شتابدهند‌ها و استارت‌آپ‌ها انجام شد. در این بازدید مهدی عظیمیان مدیر شعب و پردیس‌های پارک فناوری پردیس، به معرفی کارخانه نوآوری آزادی و روند شکل‌گیری آن پرداخت.


  • بازدیدکنندگان: 213
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ