اخبار
07 بهمن 1394
با حضور سرمايه‌گذاران سنگاپوري بررسي شد؛

هیأتی متشکل از رؤسا و مدیران شرکت‌های بازرگاني سنگاپور ازجمله موسسه توسعه نوآوري‌هاي اقتصادي سنگاپور به سرپرستي سفیر این کشور از پارک فناوری پردیس بازديد نمودند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، فيليپ يئو (Philip yeo) رييس موسسه توسعه نوآوري‌هاي اقتصادي سنگاپور در تشريح عملكرد موسسه گفت: در زمینه سرمایه گذاری و ساخت، مراکز فناوری و بین‌المللی ازجمله: پارك فناوري بنگلر در هند، اولين شهر ICT در هند و توسعه مراكز تحقيق و توسعه هوا و فضا و پزشكي در سنگاپور فعالیت‌هایی به انجام رسانده‌ایم که درمجموع توانستیم بیست و پنج هزار فرصت شغلي در هند و پانصد هزار فرصت شغلي در سنگاپور ایجاد کنیم و در حال حاضر آماده هرگونه همكاري در جهت ارتباط بيشتر با پارك‌ و شركت‌هاي دانش‌بنيان مستقر در آن هستيم.

مهندس مهدي صفاري‌نيا، رييس پارك فناوري پرديس نيز با اشاره به دستاوردهاي منطقه اي و بين‌المللي پارك آمادگي مجموعه را به منظور جذب شركت‌هاي چند مليتي خصوصا در حوزه سخت افزار و نرم افزار اعلام نمود.

در پايان مهمانان از نمايشگاه دائمي دستاوردهاي فناورانه شركت‌هاي عضو، ساختمان چند مستاجره، عمليات ساخت پرديس دانش و شركت نرم افزاري نوسا ديدار نمودند.

  • بازدیدکنندگان: 1285
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ