اخبار
14 تیر 1396
در گفتگو با کارگزار فن بازار منطقه ای استان کرمانشاه عنوان شد

کارگزار فن بازار منطقه ای استان کرمانشاه توانسته در طول مدت کمتر از دو سال فعالیت خود 419میلیارد تومان سرمایه را برای سرمایه گذاری در طرح های فناورانه جذب کند.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، کارگزار این استان به عنوان یکی از کارگزاران موفق برای ارائه تجربیات خود در هشتمين نشست سراسري فن‌بازارهاي منطقه‌اي به میزبانی استان فارس دعوت شده و به تشریح برخی تجربه های موفق و دستاوردهای خود پرداخت.

رئوف کویلی کارگزار فن بازار منطقه ای استان کرمانشاه که خود عضو هیات مدیره خانه صنعت کرمانشاه است در این خصوص به خبرنگار اعزامی پارک فناوری پردیس گفت: در استان کرمانشاه بر اساس برنامه هایی که فن بازار ملی ایران برایمان ابلاغ کرده بود روی بحث جذب سرمایه گذار توانستیم موفق باشیم و ارتباطات خوبی با صنعتگران و سرمایه گذاران در استان کرمانشاه برقرار کرده ایم و توانستیم نقش فن بازار منطقه ای را تاثیرگذار کنیم و به عنوان یک برند در بخش سرمایه گذاری خود را معرفی کنیم.

وی به ابزارهای به کار گرفته در این مسیر اشاره کرد و گفت: برای این موفقیت از ابزارهای مختلفی چون شرکت در نمایشگاه ها و ارائه فراخوان در کانال های تلگرام و روزنامه ها استفاده کردیم. همچنین برگزاری جلسات با نمایندگان مجلس ، مدیران شرکت ها، کارفرمایان، سرمایه گذران و مدیران سازمان های دولتی بخشی از برنامه های اجرایی ما بود، البته باید اشاره کنم که از 26مورد مراجعه کننده ما 14مورد از طریق نمایشگاه با ما اشنا شده بودند که این نشان می دهد تاثیر حضور در نمایشگاه ها بالاست.

کویلی به میزان سرمایه گذاری ها در این مرکز اشاره کرد و گفت: 26مورد مشاوره سرمایه گذاری داشته ایم که 5مورد به جذب سرمایه گذار منجر شده و مبلغ این سرمایه گذاری ها بالغ بر 419میلیارد تومان بوده است، همچنین بیش از 1000نفر اشتغال زایی در این مسیر ایجاد شده است.

کارگزار فن بازار منطقه ای استان کرمانشاه تاکید کرد: تلاش کرده ایم طرح های اجرا شده به لحاظ فناوری از سطح فناوری هایتک بالایی برخوردار باشند، از جمله این طرح ها تولید لاستیک ماشین های سنگین و باری با سرمایه گذاری 450میلیارد تومان، تولید آمالگام دندان پزشکی ، فرآوری چرم و ... بوده است.
  • بازدیدکنندگان: 1057
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ