اخبار
03 خرداد 1396
در نمایشگاه اینوتکس 2017 ارائه شد؛

یک محقق ایرانی در شرکت دانش بنیان ستیا موفق به راه اندازی اپلیکیشنی شده است که عموم مردم می توانند با استفاده از این اپلیکیشن استادکاری را برای دریافت خدمات انتخاب کنند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس؛ محمد قنبری مدیر عامل شرکت ستیا گفت: ما در این شرکت موفق به تهیه اپلیکیشنی شدیم که می توان با استفاده از آن خدماتی را به عموم مردم ارائه کنیم.

وی با بیان اینکه با استفاده از این اپلیکیشن می توان بهترین متخصص را در زمینه های مختلف خدمات شهری پیدا کرد، افزود: اگر فردی در جستجوی یک لوله کش، برق کار، معلم، گچکار و ... است می تواند در کمترین زمان ممکن بهترین و باتجربه ترین استادکاران را با این اپلیکیشن برای دریافت خدمات بیابد.

وی با تاکید بر اینکه این متخصصان از نظر سوابکق کاری و دریافت مجوزهای لازم توسط شرکت مورد بررسی قرار گرفته اند، عنوان کرد: در صورت درخواست یک استادکار توسط یک فرد، تیم پشتیبانی ستیا با تجربه ترین فرد متخصص در زمینه درخواست شده را به وی معرفی می کند.

به گفته وی، تیم پشتیبانی و امور مشتریان ستیا در تمام مراحل کار تا زمان اتمام همراه درخواست کننده خدمات خواهد بود و اگر متخصص، به درستی نتواند خدمات را ارائه کند ما می توانیم بنا به درخواست مشتری استادکار دیگری را بفرستیم.

قنبری خاطر نشان کرد: مردم می توانند به صورت شبانه روزی با استفاده از این اپلیکیشن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند.

مدیر عامل شرکت دانش بنیان ستیا با بیان اینکه در واقع می توان گفت خدمات شهری با این اپلیکیشن به راحتی قابل ارائه است، عنوان کرد: در صورت درخواست از سوی مشتری، قیمت تعیین می شود و همان مبلغ توسط استاد کار دریافت خواهد شد. ضمن اینکه مشتری می تواند قبل از درخواست، سابقه استاد کار را مطالعه کند.

وی تاکید داشت: تلاش ما این است که استاد کاران و متخصصانی که در سامانه ستیا عضو می شوند جزء بهترین ها باشند واز نظر سوابق مشکلی نداشته باشند، بنابراین ما حتی الامکان صلاحیت این افراد را از قبل کنترل خواهیم کرد.

قنبری افزود: در حال حاضر اپلیکیشن اندروید ستیا را طراحی کرده ایم و حدودا از یک ماه دیگر از طریق بازار قابل دانلود است.

گفتنی است، این طرح از شرکت دانش بنیان ستیا در ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس 2017 و جشنواره برترین شرکت های نوآور ارائه شده است. این نمایشگاه از دوم تا پنجم خرداد ماه در محل نمایشگاه بین المللی دائمی تهران دایر است.


  • بازدیدکنندگان: 1429
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ