اخبار

جلسه بازدید از استقرار شرکت «نیرو مکانیک آسیا» با حضور «محسن علی اکبریان» مدیر کل نظارت و ارزیابی واحدهای فناور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، شرکت نیرو مکانیک آسیا در سال 88 با همکاری فارغ‌التحصیلان رشته مکانیک دانشگاه علم و صنعت در حوزه «پره‌های توربین‌های انتقال گاز» تاسیس شده است. این شرکت در دی ماه سال 97 به عضویت پارک فناوری پردیس درآمده و در اردیبهشت ماه سال جاری در پارک فناوری پردیس استقرار یافته است.

ماهیت کار جاری این شرکت که تایید صلاحیت دانش‌بنیانی تولیدی نوع 2 دارد، تحقیق و توسعه است و در مجموع 20 نفر نیروی انسانی دارد. متراژ فضای مورد بهره‌برداری این شرکت به مدیرعاملی «رضا آکند»، 200 مترمربع است. استقرار کامل شرکت نیرو مکانیک آسیا در خیابان نوآوری هشت پارک فناوری پردیس، ظرف یکسال آینده انجام می‌شود.

در جلسه بازدید از استقرار، «ظرفیت همکاری با شرکت‌های عضو در حوزه مکانیک و متالوژی» و «ظرفیت تعریف پروژه از مسیر اداره‌کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری» از نکات مثبت نیرو مکانیک آسیا در راستای هم‌افزایی بین شرکت‌های عضو، برآورد شد.

گفتنی است «توربوکمپرسورهای شبکه انتقال گاز»، نقش کلیدی در تامین فشار گاز در خطوط انتقال گاز دارند. توربین‌های «زوبین» و «زیمنس» با فروانی بالا در شکبه انتقال گاز ایران، حداکثر بعد از 4 سال نیاز به تعمیرات اساسی دارند. گروه مپنا تنها مرجع اورهال این توربین‌ها تاکنون بوده است؛ اما با توجه به سوابق کاری موفق شرکت نیرو مکانیک آسیا، از بهار 98 مجوز تعمیرات و تامین قطعات 4 دستگاه در سال اول، به این شرکت اعطا شده است.


  • بازدیدکنندگان: 286
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ