اخبار
25 مهر 1396
حضور الوین در نمایشگاه و جشنواره رستوران محبوب مازندران

الوین از استارت آپ های عضو مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس در بخش نمایشگاه اولین جشنواره تخصصی "رستوران محبوب " در استان مازندران حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس جشنواره رستوران محبوب با هدف معرفی رستوران های برتر مازندران براساس نظرسنجی مردمی, آشنایی با روشهای جذب گردشگر در صنعت رستوران و مشتری مداری, راهکارهای نوین برندینگ و مارکتینگ و آشنایی با آداب میزبانی و تشریفات برگزار شد و در بخش نمایشگاه هم صنایع موادغذایی، تجهیزات رستورانی و صنایع وابسته حضور داشتند.

مونا نخعی مدیر برندینگ شرکت حس خوب لبخند پردیس درخصوص حضور در این نمایشگاه گفت: پیش از این دو دوره از جشنواره ملی "رستوران محبوب" درتهران برگزار شده بود از این رو برگزارکنندگان با توجه به اهمیت این حوزه در صنعت گردشگری تصمیم به برگزاری استانی این جشنواره گرفتند.

وی تصریح کرد: در نمایشگاه این جشنواره ما سامانه "الوین" که سامانه نظرسنجی به حساب آمده و حرکتی نوین به سمت جلب رضایت مشتری است را ارائه نموده و بازخوردهای خوبی هم به دست آوردیم.
وی همچنین به حضور خود در این جشنواره به عنوان نماینده پارک فناوری پردیس اشاره کرد و گفت: ما نماینده فناوری و نوآوری پارک در این نمایشگاه بودیم و دو قرارداد منعقد شده و چند مذاکره جدی با مشتریان در جریان این نمایشگاه نشان از اعتماد این صنعت به فناوری بود.
  • بازدیدکنندگان: 789
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ